חידוש של Metropolis בידי יוצר מר רובוט

מה שנשמע כמו שידוך מגן עדן, Sam Esmail, יוצר סדרת הטכנולוגיה מר רובוט, מתכנן לעשות חידוש לסרט ההסטורי Metropolis.

Metropolis, סרט אילם משנת 1927, היה מאחד סרטי המדע בדיוני הראשונים בהיסטוריה ובזמנו אחד הסרטים הכי מהפכנים שיצאו, עוד היום הסרט בעל השפעה רבה על יוצרי סרטים, צלמים ואמנים למיניהם, הרובוטית של הסרט מוכרת לרוב האנשים רק עצם הופעתו באין ספור תמונות ואפילו בקליפ Radio Ga Ga של להקת קווין.

הסרט סיפר על עתיד בו יש הבדל משמעותי במעמד הכלכלי בין העשירים לעניים עם מורכבות עלילתי המתבססת על טכנולוגיה ובגידה, הסרט היה מאוד מהפכני לזמנו, גונה על ידי מבקרים כנאיבי וארוך והואשם בתור תעמולה קומוניסטית.

במהלך שיכולנו רק לחלום עליו, יוצר הסדרה מר רובוט, Sam Esmail מתכונן להפיק מיני-סדרה בתקציב ענק של הסרט בשיתוף חד פעמי עם Universal Cable Productions ו-Anonymous Content. נכון לעכשיו, Esmail מתוכנן לביים את רוב הפרקים של המיני סדרה אבל יש מספר שנים עד התחלת ההפקה עקב מעורבותו עם מר רובוט.

הפקת המיני-סידרה תחשוף אנשים לסיפור הייחודי שהיה Metropolis ועם יוצר סדרה ששמה טכנולוגיה ומצב העולם של היום במרכזה, אפשר להרגיש בטוחים כי המיני-סדרה תעשה נכון.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה