מר רובוט – טריילר לעונה הרביעית והאחרונה

"מר רובוט" משודרת כבר 3 עונות וצברה הישגים גדולים ביניהם זכייה בפרס גלובוס הזהב בקטגוריית סדרת הדרמה הטובה ביותר ושחקן המשנה הטוב ביותר בסדרת טלוויזיה (כריסטיאן סלייטר) ב-2016 וכמו כן בפרס אמי לבידור בפריים טיים לשחקן ראשי מצטיין בסדרת דרמה (ראמי מאלק). יתרה מזאת, יוצרי ומפיקי הסדרה מתגאים בכך שהיא מדויקת ביותר מבחינה טכנולוגית ונחשבת לייצוג המדויק ביותר של האקינג בקולנוע ובטלוויזיה.

נראה שלאחר הישגים מרשימים שכאלו מר רובוט לא תחתום את סופה בסוף מאכזב ותביא לנו למסכים עונה עקובה מדם כיאה מהדרמה האפלה המסוגננת שהפכה לאחת החדשות המדוברות ביותר בטלוויזיה בשנת 2015. אז איך תסתיים מערכת היחסים בין אליוט אלדרסון וחברו הדמיוני מר רובוט?

הפרק האחרון שודר ב- 13 בדצמבר 2017. מאז רמי מאלק תחזק קריירה מקצועית מפוארת על ידי השתתפות בסדרה  "Homecoming" עם ג'וליה רוברטס וזכייה באוסקר על גילום פרדי מרקורי ב"רפסודיה בוהמית" ואחרי הפסקה כה ארוכה הצופים כבר משתוקקים לדעת מה יקרה עם מר רובוט והתשובה בידינו- ההקרנה של העונה הרביעית והאחרונה תתרחש בסתיו ברוח חג המולד. להלן הטריילר לעונה החדשה:

הטריילר לא מעניק פרטים רבים, אבל בזכות ראמי מאלק הכוכב הראשי בסדרה שנחשב לכוכב עולה בתחום המשחק, במיוחד לאחר הזכייה באוסקר וליהוקו ל"בונד 25" ב-2020, והפיתולים והרף הגבוה שהסדרה הציבה, ושמרה לאורך כל הדרך סביר להניח שלא נתאכזב. גם לאלו שהקניטו את הטריילר לגבי כך שנראה כמו ספיישל לכבוד חג המולד, התכוננו לחג עקוב מדם!

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה