לוגו חברת Xiaomi

Xioami מציגה את ה-Mi Mix Alpha – טלפון עטוף במסך

ל-Mi Mix Alpha יש “תצוגת סראונד” העוטפת כמעט את כל המכשיר למעט הקצוות למעלה ולמטה, ופס קרמיקה בגב המכשיר.

Xiaomi עושה את זה שוב עם עיצוב מעורר השראה לסמארטפון החדש והגדול שלה.
הפעם החברה ב-Xiaomi החליטו ללכת רחוק ולהדהים אותנו בתצוגת “סראונד” פשוטו כמשמעו, מסך שאפשר לראות אותו לא משנה מאיזו זווית תסתכלו עליו ביחס מסך של 180.6% משטח המכשיר.

כפי שאפשר לראות, חוץ מהקצוות של המכשיר אין כמעט נקודה ללא מסך המכשיר למעט פס הכולל לא פחות משלוש מצלמות המוגנות באבן ספיר. מערך המצלמות בנוי ממצלמה המסוגלת לצלם ב-108 מגה פיקסל (!) וברזולוציה הזויה של 12,032 על 9,024 פיקסלים, מצלמה רחבה במיוחד של 20 מגה-פיקסל עם יכולות מאקרו של 1.5 ס”מ ועוד עדשת מצלמה-טלפוטו של 12 מגה פיקסל בעלת זום אופטי כפול ומיקוד אוטומטי כפול ליצירת תמונה ברמה גבוהה במיוחד לכל הדעות. עוד יש לציין, שתמונה ברזולוציה דבוהה עד כדי כך, תזדקק לנפח אחסון רחב ביותר.

בתמונה: מצלמת 108MP מול מצלמת 48MP
בתמונה: מצלמת 108MP מול מצלמת 48MP

Xiaomi הוסיפה לומר שהיא דאגה להטמיע מערכת מיוחדת שתעזור להימנע מנגיעות בלתי רצויות במסך, כיוון שכמעט אין דרך להשתמש במכשיר מבלי לגעת במסך שלו… נקווה שהפתרון שבתכנון יעמוד בדרישות.
הכפתור להפעלת המכשיר עבר לראש המכשיר אך כפתורים פיזיים (לחיצים) אין כלל במכשיר. לשליטה בעוצמת השמע במכשיר יש ללחוץ על צדדי המסך, אותן נקודות יכולות לשמש גם כטריגרים למשחקים או לשימושים אחרים, כמו צילום תמונה מבלי להזיז את האצבע למשל.

מתחת למסך תמצאו גם את קורא טביעת האצבע לנעילה ביומטרית, ומנגנון ויברציות ליצירת סאונד שיחליף את האפרכסת אוזן לניהול שיחות.
גם על המשקל חשבו שם ב-Xiaomi והחליפו את חומר מבנה המכשיר לסגסוגת טיטניום, שבאופן עקרוני חזקה מפלדת אל-חלד.

ל-Mi Mix Alpha יכולות 5G כמו ל-Mi 9 Pro 5G כאשר האנטנות ממוקמות מאחורי הפס השחור מאחור, הדבר עלול לפגוע באיכות התמונה בחלק האחורי.

גם בקטגורית הביצועים ה-Mi Mix Alpha לא נשאר מאחור וחושף שרירים עם מעבד +Qualcomm Snapdragon 855 החדש, 12 ג’יגה זיכרון עבודה ושטח אחסון של 512 ג’יגה-בייט.
סוללת המכשיר מגיעה בנפח של 4,050mAh ותומכת בטעינה מהירה של 40W.

אפילו שה-Mi Mix Alpha הינו עדיין קונספט ועדיין לא בייצור, התכניות הן להישאר בשווקים קטנים ולא להגיע לייצור המוני. עלות המכשיר היא 19,999 יואן סיני (2,807 דולר בהמרה).

אודות בן רפאלי

יליד תחילת שנות ה-2000 וכבר מגיל 0 חולה טכנולוגיה מהארץ עד לשמיים... אוהב לחקור, לסקור וגם בשר טוב!! חובב מושבע של id Software דמיינו אותי Blazkowicz בחליפת דום סלייר. מזמין אתכם לכתוב לי, להגיב ולשתף :)

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *