קווין פייגי עובד על סרט חדש של מלחמת הכוכבים

קווין פייגי, האיש שעמד בראש היקום הסינמטי של Marvel כמעט 10 שנים הולך לקחת פיקוד על כותר נוסף של חברת Disney

בדומה לסרטי Marvel, כותר “מלחמת הכוכבים” של Disney הוא בין הנכסים הרווחיים ביותר של החברה, כך שזה לא מפתיע שאנחנו רואים שנה אחרי שנה סרטים של מלחמת הכוכבים שמטרתם להרחיב את היקום מלא הפוטנציאל שיצר ג’ורג’ לוקאס לפני יותר מארבעים שנה.

נכון לעכשיו, אחרי יציאת הסרט האחרון בטרילוגיה החדשה “עליית סקייווקר”, החברה מתכננת להמשיך להרחיב את היקום עם סדרות טלוויזיה בשירות הצפייה Disney+ ומספר סרטים נוספים, ביניהם הטרילוגיה המתוכננת של ריאן ג’ונסון (במאי “אחרוני הג’די“) וסרט חדש אותו ייכתבו הצמד שהביאו לנו את “משחקי הכס“.

אבל כעת, אנחנו שומעים על פרויקט חדש נוסף שנמצא בתכנון ב-Disney ובראשו הולך להיות המפיק שהביא לחיים את היקום המדהים של Marvel, קווין פייגי. אחד מנהלי Disney אלן הורן שיחרר הודעה רשמית אחרי הפגישה עם פייגי ונשיאת Lucasfilm קתלין קנדי:

אנחנו נרגשים בקשר לפרויקטים שקתי והצוות של Lucasfilm עובדים עליהם, לא רק לגבי “מלחמת הכוכבים” אבל גם לגבי “אינדיאנה ג’ונס” ופנייה לחלקים אחרים בחברה כמו Children of Blood and Bone של אמה ווטס וחברת Fox. עם הסיום של סאגת סקייווקר, קתי בחיפוש אחר עידן חדש בסיפורי “מלחמת הכוכבים”, ובידיעה איזה מעריץ מושבע הוא קווין, זה הגיוני ששני המפיקים יוצאי הדופן האלו יעבדו יחדיו על סרט של מלחמת הכוכבים.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

זה היה ידוע שאחת הסיבות לכך שהעסקה בין Sony ל-Marvel בוטלה היא בגלל שפייגי רצה יותר קרדיט היות והסרטים של ספיידרמן היו ביקום של Marvel, והיות שעסקה זו לא יצאה לפועל, אפשר להניח שהזדמנות זו היא הדרך של חברת Disney לרצות את פייגי. בנוסף, יש ככל הנראה גם תקווה שידי הקסם שלו יעבדו על כותר “מלחמת הכוכבים” כמו שהם עבדו על כותר הגיבורים של Marvel.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *