מישל מונהאן

מישל מונאהן תגלם תאומות זהות בסדרה Echoes

מישל מונאהן תגלם תאומות זהות בסדרה Echoes של Netflix שמוגדרת בתור סדרת מתח-פסיכולוגית.

Echoes היא למעשה הסדרה הראשונה בה יעשה שיתוף פעולה בין Netflix ל-Yorkey ונמסר שהעונה הראשונה תכלול שבעה פרקים. בריאן יורקי ("13 סיבות") ו-קווינטון פיפלס ("The Circuit") ינהלו את הסדרה וישמשו כמפיקים בכירים.

בסדרה, מישל מונאהן תגלם את התאומות לני וג'ינה שכל החיים מחליפות בין הבתים וחיי הזוגיות שלהן בחשאיות. לני נישאה לאהוב ילדותה וחיה חיים שקטים איתו ועם ילדיה בחוות סוסים. מנגד יש את ג'ינה האפלה והמרדנית שברחה ללוס אנג'לס. נוצרת בעיה כאשר אחת התאומות נעלמת באופן מסתורי ומשליכה על האחרת להתמודד עם האנדרלמוסיה. גם מישל מונאהן בעצמה צריכה להתמודד עם אי הסדר כשהיא מגלמת דמויות כל כך שונות אחת מהשנייה.

גילום של תאומים זהים כרוך באתגר אך יחד עם זאת נראה שמישל מונהאן תעמוד באתגר בהצלחה. יש לה רפרטואר עשיר שכולל סרטי פעולה כמו "משימה בלתי אפשרית", סרטי מתח כגון "Every breath you take", שלל סרטי דרמה בהם "הטוב שבי" ואפילו קומדיה כמו  "ארוס עליה". אם היא תעמוד במשימה בהצלחה אין ספק שהיא תחזק את מעמדה בתור שחקנית ותצטרף למועדון השחקנים הגדול שגילמו תאומים זהים בתעשיית הקולנוע.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה