המקלדת המתקפלת של מיקרוסופט

מיקרוסופט שחררה לשוק מקלדת מתקפלת למערכות האנדרואיד וה – iOS

הרגע הזה שאתם כותבים בפלאפון שלך משהו, האגודל שלכם לוחצת על שתי אותיות, אתם מנסים למחוק ועל הדרך אתם נוגעים במקום אחר במסך והסימן מחיקה זז ומשם הכל משתבש (call 911!). כיום כבר המון חברות, בין גדולות ובין קטנות יצרו עזרים לפתרון הבעיה, עכשיו גם מיקרוסופט נכנסת לרשימה.

 

מיקרוסופט ממשיכה לייצר מוצרים איכותיים
מיקרוסופט ממשיכה לייצר מוצרים איכותיים

אז מה בעצם מיוחד במקלדת של מיקרוסופט? התשובה היא העובדה שהיא יכולה להתקפל לחצי, פשוטו כמשמעו, מה שהופך אותה לדי ניידת. מיקרוסופט הציגה את המקלדת לראשונה בקונגרס המובייל העולמי האחרון שנערך בברצלונה

החברה קוראת למקלדת בשם The Universal Foldable Keyboard, המקלדת משתמשת בבלוטוס כדי להתחבר למכשירי אנדרואיד ו iOS. כמו כן המקלדת מסוגלת להתחבר למחשבים בעלי מערכות הפעלה Windows ו OS X. די דומה למקלדת האחרת של מיקרוסופט, הנקראת Universal Mobile Keyboard, שהיא אמנם אינה מתקפלת אך היא מתחברת לכל המכשירים שהוזכרו לעיל.

לאחר הטענה המקלדת היא אמורה להספיק לשימוש של שלושה חודשים. משקלה של המקלדת הוא קל ועושה רושם שהיא ניידת. דבר נוסף שמעלה את רמת המוצר הוא שהמקלדת יכולה להתחבר לשני מכשירים בו זמנית. יהיה ניתן להחליף בין המכשירים בעזרת שני כפתורים הממוקמים בשורה העליונה במקלדת.

המקלדת החדשה של מיקרוסופט זמינה לקניה דרך האתר שלהם, וגם דרך אמזון במחיר של כ – 100$

אודות יאיר משניות

קוראים לי יאיר, גיימר לשעבר, כיום עוסק בפיתוח ווב. עולם המחשבים תמיד היה חלק גדול מהחיים שלי ותמיד ימשיך להיות. אשמח לענות על כל שאלה ולעזור, כי אחרי הכל, בשביל זה אנחנו כאן :)

השאר\י תגובה