מייטי מאוס יעובד לסרט לייב-אקשן חדש

גיבור העל העכברי של שנות ה-40 מייטי מאוס יקבל סרט חדש עם שילוב בין אנימציה לגרפיקה ממוחשבת

הגיבור העכברי נוצר במקור בשנת 1942 בתור פרודיה של איש הפלדה של DC סופרמן תחת השם סופר מאוס. חברת 20th Century Fox שינתה את שמו ב-1943 והוא עד היום נקרא מייטי מאוס, והסדרה המצוירת של העכבר ביחד עם שיר הנושא של הסדרה נהפכו להיות מרכיב אהוב בהיסטוריית הטלוויזיה של שנות ה-50 ובשנת 1987, עכבר העל קיבל סדרת אנימציה חדשה עם Might Mouse: The New Adventures.

סרט על הגיבור הקטן היה במקור אמור להגיע משיתוף פעולה של Paramount Pictures ו-,Nickelodeon Studios וכעת מייטי מאוס יעשה את דרכו למסך הגדול תודות ל-Paramount Animation בסרט לייב-אקשן חדש אותו יכתבו האחים הובר, שעבדו יחדיו על "אימה במצולות" בכיכובו של ג'ייסון סטיית'ם ואת הסרט תפיק קרן רוזנפלט ("דמדומים") ורוברט קורט ("שליחות קטלנית: ג'נסיס").

מה שיהיה מעניין לשמוע כשההפקה תתחיל זה מי ידובב את עכבר העל הנודע ומה יהיה העיצוב מחדש של הדמות בדרכה לגרפיקה ממוחשבת ולייב-אקשן, האם זה יהיה קומבינציה מציאותית שתטריד את המעריצים כמו זו של "סוניק" או שנקבל עיבוד חמוד, מצויר וממוחשב כמו פיאקצ'ו ב"פוקימון: הבלש פיקאצ'ו"? נגלה רק בעתיד כשנקבל פרטים חדשים לגבי הסרט.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה