מיינקראפט לXbox one מגיע השבוע.

לא מרוצים מכמעט ביליון דולרים, מיינקראפט יתחיל למכור הרבה יותר השבוע כשהוא יוצא ל-Xbox one ואולי ל-PS4 בקרוב.

20823568_mine

מייקראפט יוצא ל-Xbox one ביום שישי, החמישי לספטמבר, לאנשים שיש להם גרסת מיינקראפט ל360 יכולים לשדרג לגרסת ה-Xbox one בחמישה דולרים, מיקרוסופט מעירה שאתה תוכל לשדרג בין אם יש לך דיסק או אם הורדת את המשחק, המחיר המלא של המשחק הוא 20 דולרים.

אפילו שתאריך היציאה ל-PS4 עוד לא ידוע דניאל קפלאן מ-Mojang צייץ בטויטר את המילים הבאות "חברי הסוני – אתם תקבלו את מתנת המיינקראפט שלכם בקרוב, אולי ממש בקרוב",  אחרי האמרה הזאת פליישטישן צרפת פרסמה צייוץ ובו הם אומרים שמיינקראפט ל-PS4 יצא היום, אחרי כמה דקות הם הורידו את הצייוצץ, אך אף אחד אחר לא אישר את ההכרזה, כשמישהו ימצא מה תאריך היציאה אנחנו נספר לכם.

לגבי הגרסה של מיינקאפט לויטה, אין הרבה סיכוי שהמשחק יצא בויטה בשבוע הזה, בשבוע שעבר החברה שמעבירה את מיינקראפט מהפלטפורמות הקודמות לויטה הנקראת: 4j studios אמרה שנשאר עוד הרבה עבודה לעשות על גרסת המיינקראפט לויטה.

הגרסה החדשה של מיינקראפט בנקסט ג'ן יוסיף עולמות גדולים יותר פי 36 מהעולמות בדור הקודם, וגם תוכלו לראות רחוק יותר, אנשים שעוברים מה- Xbox 360 וה-PS3 אל ה-Xbox one וה-PS4 יכולים להעביר את העולמות שלהם מהקונסולה הקודמת אל הקונסולה החדשה.

הגרסה של מיינקראפט ב-Xbox one תשתמש בגרסה הכי חדישה של מיינקראפט 1.8 המוסיף הרבה דברים כמו: ארנבים, דגלים שאפשר לצבוע, מקום מיוחד לשים את השיריון שלך, תיקוני באגים, כמה וכמה בלוקים חדשים, שינוי הדרך בה אתם מכשפים את הכלים והשיריון שלכם, הכבשה והארנבים עכשיו נותנים בשר כאשר הם נהרגים, ועוד …

ספרו לנו מה אתם חושבים על הנושא המדובר בכתבה, עברתם לקונסולה אחרת? מעדיפים בכלל PC ? בתגובות למטה.
אתם רוצים לקנות משחקים זולים במקום אמין? אם כן הכנסו לאתר: www.cdkeyhouse.com והשתמשו בקוד הבא: PCGalaxy להנחה על כל המשחקים שאתם קונים שם.

 


אודות noam3444

תגובה אחת

  1. כתבה מעולה

השאר\י תגובה