גרסה ניידת של Final Fantasy תגיע לטלפונים חכמים

Square Enix הכריזה כי MOBIUS Final Fantasy יגיע אל טלפונים חכמים ברחבי העולם ב-3 באוגוסט, כאשר הוא יעביר חוויה שונה אחרת לגמרי.

עכשיו אני יודע שחלקכם רוצים לכתוב כאן "אבל רפאל1!!!!!11111 יש כבר משחקי FINAL FANTASY לסמארטפונים!!!!". הדבר הזה הוא נכון חלקית, מאחר והמשחק הזה יהיה המשחק הראשון בסדרה עבור הטלפונים החכמים שיעביר בעצם חוויה של קונסולה…. בטלפון נייד. המשחק ישלב התאמה אישית עמוקה של הדמויות, אירועים חיים שקורים בזמן אמת, וגרפיקת HD שתדחוף את ההגבלות שקיימות על המאיצים הגראפיים של הטלפונים הניידים.

המשחק נוצר על ידי חברת פיתוח שכוללת את יושינורי קיטאסה ואת קאזושיגה נוג'ימה (שידועים על העבודה המצויינת שהם עשו ב-FFVII), כאשר הוא יגולל את סיפורו של אדם שמתעורר לפתע בעולם הנקרא פלאמסיה, בלי זיכרונות על עברו. מפה לשם הוא מקבל משימה שבה המטרה שלו היא להביא תקווה לעולם על ידי פירוש של נבואה מיסתורית על הלוחם של האור (או משהו כזה). תוכלו להירשם בהרשמה מוקדמת כאן, כאשר אם תירשמו תקבלו חפצים כמו הנשק של טיידוס, את Brotherhood (שזה קלף דמות של יונה), יחד עם כמה צ'ופרים שיגיעו אליכם כשהמשחק יצא.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה