האם Titanfall 2 יממש את הפוטנציאל שלו?

עד עכשיו, כל הפרטים שאנחנו מקבלים על Titanfall 2 מעידים על כך שהוא אכן יממש את הפוטנציאל המלא שלו, ויפתור הרבה בעיות שצצו במשחק הראשון בסדרה.

אך להרבה שחקנים יש עדיין חשש שהמפות של המשחק יהיו דומות מדי למפות של המשחק המשחק הראשון, וככה זה לא יהיה כל כך שונה ממנו. למרות זאת, בראיון שנערך עם PC Gamer, ג’ון שירינג הסביר כי ל-Titanfall 2 יהיו מפות שונות. “במפות ששחררנו היום אתם ראיתם מפה גדולה, כאשר היא ו-Boomtown מרגישות די שונה מהמפות של המשחק הראשון. ל-Boomtown יש אזורים צרים מעולים באמצע המפה, וזה די טוב למשחקי FPS. זו גם מפה די כיפת, אז יש לנו עוד הרבה מפות בדרך, וחבילה גדולה וטובה שלהם, כאשר כל אחת תרגיש שונה”.

Titanfall-2-3-768x432

אם להיות כנה איתכם, אני עדיין לחוץ מזה. Titanfall שיעמם אותי תוך כמה דקות, והוא הרגיש לי כמו הרבה משחקים שהיה להם פוטנציאל מצוין, אבל בסופו של דבר הם לא הצליחו לממש אותו לסופו, וגמרו בתור משחקים גרועים שבקושי משחקים בהם. אני ממש רוצה לראות את המשחק השני מצליח ומשגשג, ולא כמו המשחק הראשון, שהוא יהיה כיף.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה