מודוק

הצצה לסט הצילומים של תוכנית הטלוויזיה מודוק של Marvel

מודוק, אחד הנבלים המוזרים ביותר של Marvel, מקבל תוכנית טלוויזיה מונפשת על ידי סטופ מושן ב-Hulu. הסדרה הוכרזה ב-2019 ונוצרה על ידי הסנטדאפיסט פאטון אוסוולט ("הגולדברגים", "החיים הסודיים של חיות המחמד 2") וג'ורדן בלום ("קומיוניטי"), כאשר אוסוולט ידבב את קולו של מודוק עצמו. הסדרה תתמקד בנבל שאיבד שליטה בארגון הרשע שלו AIM ולכן נאלץ למכור אותו ל-GRUMBLE כשהוא מנסה במקביל לנהל את חיי המשפחה שלו. את אשתו ג'ודי תגלם איימי גרסיה ("לוציפר"), את בתו מליסה תגלם מליסה פומרו ("ברוקלין תשע תשע") ואת בנו לואו ישחק בן שוורץ ("סוניק-הסרט").

מגוון הצוות הקומי שלוהק מחדד את העובדה שהסדרה הולכת להיות מצחיקה במיוחד ואף על פי חשיפת סט הצילומים של תוכנית הטלוויזיה בפאנל 2020 New York Comic Con, יש הטוענים שזאת תוכנית הטלוויזיה המוזרה והמצחיקה של Marvel עד כה. ניתן לראות מהחשיפה ששודרה שיש לעג לדמויות הנוכחיות של Marvel ושהסדרה משלבת הרבה הומור וציניות ואף יש השוואה בסגנונה בינה לבין "רובוט צ'יקן". נראה שהתוכנית החדשה היא בהחלט שק הפתעות שיש לו הרבה מה להציע ו-Marvel יכולה למנף את עצמה עם תוכניות יצירתיות יותר. להלן הקישור לסט הצילומים של הסדרה:

הסדרה צפויה להעלות ב-Hulu בתחילת 2021. המשיכו להתעדכן באתר שלנו ותקראו על הפרטים החדשים ברגע שהם יפורסמו.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה