Monster Energy Supercross 2

Monster Energy Supercross 2 המירוץ מתחיל בקרוב

חברת Milestone ו-Feld Entertainment Inc הכריזו על המשחק Monster Energy Supercross 2, המירוץ ששם אתכם בכמה מהמסלולים המסוכנים ביותר שיש

Monster Energy Supercross 2 ישים אתכם בנעליו של ספורטאי Supercross באחד המשחקים היותר תחרותיים שיש.
רמות האדרנלין שלכם יגיע לגבהים חדשים כשאתם רוכבים לכם על אופנוע שטח ברחבי העולם אל המקום הראשון והגביע!

המשחק החדש מקבל כמה שינויים וחידושים ביניהם מצב קריירה חדשה ומשופרת, מערכת יצירת מסלולים משודרגת, ליטושים למשחקיות ועוד.
מצב הקריירה החדש נותן לכם פרספקטיבה חדשה לניצחון, לא מספיק להיות הכי מהירים..צריך לדעת לכבוש את המעריצים ולהשיג את נותני החסות הטובים ביותר.
מצב הקריירה בעצם יגרום לכם להיכנס לדמות נוספת ששולטת בכל הקשור לתקשורת, מעריצים, יריבויות, חסויות ועוד דברים שצריכים בשביל להתקדם.

מערך הקוסטומיזציה יאפשר לכם ליצור דמות ייחודית משלכם באמצעות יותר מ-3,000 אביזרים ושינויים פיזיים שתוכלו לנצל…גבול הדמיון שלכם ייפרץ.
גם הכלים שלכם מקבלים מערך יפה של דברים שאפשר לעצב ולבחור איך החלקים יתאימו לסגנון הרכיבה שלכם, תבנו את החיה המופלאה שתמיד רציתם.

המשחק יושק ב-8 לפברואר 2019 למחשב, PS4, Xbox One ול-Nintendno Switch.

האם אתם מוכנים למפלצת!?

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה