מילה ג'ובוביץ' תככב בסרט האדפטציה ל-Monster Hunter

כוכבת סרטי "הרוע שבפנים" מילה ג'ובוביץ' תככב באדפטציה לסדרת משחקים נוספת של חברת Capcom, משחקי Monster Hunter

חברת Capcom היא אחת החברות הותיקות והאהובות בשוק המשחקים. סיבה גדולה לכך היא כל הכותרים שבבעלות החברה כמו Resident Evil, Mega Man, Street Fighter, Devil May Cry ו-Monster Hunter. כותרים אלו כל כך פופולרים שהם כמובן קיבלו עיבוד למסך הגדול, אבל כמו הרבה עיבודים למשחקי וידאו הם לא היו נאמנים למשחק המקורי ודי נקטלו על ידי מבקרים ושחקנים כאחד.

לכן, זה יותר ממדאיג שהשחקנית שכיכבה בסדרת סרטי "הרוע שבפנים", שלא הצליחה לעבד בצורה אמינה את סדרת משחקי האימה האהובה, תככב בסרט האדפטציה למשחקי הציד של Capcom, משחקי Monster Hunter האהובים.

לפי דיווח חדש, סרט האדפציה לכותר Monster Hunter ליהק את מילה ג'ובוביץ' לתפקיד הראשי ויתחיל צילומים בספטמבר הקרוב עם תקציב של 60 מיליון דולר. הסרט יצולם בקייפ טאון בדרום אפריקה, אותו המיקום בו צולם הסרט האחרון של "הרוע שבפנים" ואותה החברה שהביאה לנו את האפקטים הנוראים של סדרת סרטי האקשן, Technicolor's Mr. X, תהיה אחראית על האפקטים בסרט זה. בנוסף, במאי "הרוע שבפנים" ו. ס. אנדרסון יהיה אחראי על הפרויקט, לצערנו הרב.

נראה שהסיבה להתקדמות בהפקה של סרט אדפטציה זה יכול להיות קשור להצלחה של סרטים כמו "גודזילה" ו"פרא" (סרט משחק וידאו אחר), ועם האפקטים הגרועים והעיבוד המאכזב שקיבלנו בסרט "הרוע שבפנים", אני לא מצפה כלל לדברים טובים מסרט משחק הוידאו הזה של Capcom.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה