רפסודיה בוהמית – הסיפור המלא של להקת Queen מגיע למסך הגדול

אנחנו סוף סוף מקבלים טריילר ראשון לסרט הביוגרפי על להקת הרוק האגדית Queen והסולן המנוח שלה פרדי מרקורי

באופן מפתיע, אחד הסיפורים שציפינו שנים שיקבל סרט הוליוודי זה סיפורם של חברי להקת הרוק הבריטית האהובה Queen, בעיקר עם הדרמה שהתחוללה סביב סולן הלהקה פרדי מרקורי שנפטר ממחלת האיידס. אבל, אף סרט לעולם לא שוחרר, בעיקר בגלל שכל סרט מתוכנן היה בגיהנום הפקתי, כמו הסרט החדש "רפסודיה בוהמית" שהיה בהפקה של כ-10 שנים ואפילו ראה את פיטוריו של הבמאי הנודע בריאן סינגר. אבל כעת, טריילר ראשון של הסרט החדש מראה שהגיע הזמן.

כשגילינו שכוכב "מר. רובוט" רמי מאלק חשבנו שזה הליהוק המושלם וכעת לפי הטריילר הראשון של הסרט, אנחנו יודעים שהוא יצליח להביא את פרדי מרקורי בצורה מושלמת ומוזיקלית למסך הגדול.

נראה שהסרט הולך להתמקד בתחילת דרכה של הלהקה ועלייתה בפופולריות, ואני מת על האסטטיקה והצילום של הסרט ואיך שהוא מצליח לתפוס בצורה מדויקת וחדה את התקופה והאירועים הגדולים בחיי הלהקה. אבל כבר מספר מעריצים ברשת התחילו להאשים את הסרט (לפי הטריילר) בכך שהם מתעלם לגמרי מחייו ההומוסקסואלים של פרדי מרקורי.

דבר ראשון, זה טריילר קצר ולא מלא של הסרט, אז אנשים לא צריכים לקפוץ ישר למסקנות לגבי התסריט המלא. דבר שני, אני לא חושב שהסרט יתעלם מנטיותיו המיניות של מרקורי, אבל הן ככל הנראה לא יהיו פוקוס רציני של הסרט ויכול להיות שזה מה שיוצרי הסרט רצו, להתמקד בלהקה עצמה כאחד, ולא רק בסולן פרדי מרקורי, ואיך היא נרשמה בדפי ההיסטוריה כאחת מלהקות הרוק הטובות בכל הזמנים.

אני יותר ממצפה בקוצר רוח לראות את "רפסודיה בוהמית" מביא לנו את הסיפור של להקת העל Queen ב-1 בנובמבר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה