טריילר חדש ל-Monster Hunter XX

Capcom שחררה טריילר למשחק החדש של סדרת הדגל שלהם על הקונסולות של Nintendo, המשחק Monster Hunter XX.

Monster Hunter היא אחת מהסדרות משחקים הכי מצליחה היום מבית Capcom, ומקבלת מספרי מכירות של מיליוני עותקים עבור כל משחק חדש בסדרה לקונסולה הניידת של Nintendo, ה-3DS, וחברת Capcom כבר מתכננת להוציא את המשחק הבא בסדרה, Monster Hunter XX. סגנון המשחק של הסדרה כל כך ייחודי וממכר שעוד היום משחקים אחרים מנסים לחקות במידה מסוימת את המשחקיות, משחקים כמו Toukiden: Kiwami ואפילו Final Fantasy 15.

לאחר הצלחת המשחק Monster Hunter X שיצא בלעדית ל-3DS (בשונה מהמשחקים הקודמים שיצאו גם לקונסולות הלא ניידות של Nintendo), חברת Capcom מציגה את Monster Hunter XX, והוא, כרגיל, נראה מאוד מרשים.

לפי חברת הפיתוח, המשחק הולך להיות המשחק עם הכי הרבה התאמה אישית מכל משחק בסדרה, ונקבל מלא מפלצות חדשות וישנות שמותאמות למכניקה החדשה במשחק שעוד הוצגה במשחק הקודם Monster Hunter X.

המשחק החדש יציג 2 סגנונות ציד חדשות, אחד שמזכה שחקנים על טכניקה אגרסיבית כשנלחמים במפלצות וסגנון ה-Renkin שמתשמש באלכימאות, ומתמקד בשימוש בחביות נפץ גדולות המשמשות יותר תמיכה לשחקנים האחרים. סגנון ה-Renkin החדש יאפשר לשחקנים ליצור מאכלים ותוספים לחיזוק הנתונים של חבורת הציד שלהם, וייצור חביות עם אפקטים שונים כמו חיזוק מד ה-Stamina של הקבוצה, או רעש עוצמתי להפחדת מפלצות לא רצויות.

המשחק הוכרז בינתיים רק ביפן ויצא במרץ 2017 ל-Nintendo 3DS, אבל יש צפי לא מאושר כי המשחק יגיע גם לקונסולה הניידת במערב וגם ל-Nintendo Switch, הקונסולה החדשה של Nintendo הצפויה לצאת בשנה הבאה.

Monster Hunter XX נראה כמו התקדמות נהדרת בסדרה, ואני לא יודע מה אתכם אבל אני כבר מתחיל לשייף את ה-Switch Axe שלי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה