פרטים חדשים בגזרת Mortal Kombat XI

משחק חדש של Mortal Kombat בדרך אלינו, שלוש שנים לאחר המשחק המצליח Mortal Kombat X, בחסות Warner Bros.

הכותר Mortal Kombat קיים כבר שנים רבות ורק ב-2011 עשו לו איתחול מחדש לאחר סדרת משחקים פופולריים, 2 סרטים שהספיקו להפוך כבר לקלאסיקות, וסדרת טלוויזיה. ב-2015 יצא אחד המשחקים הכי מצליחים בכותר ובכלל, Mortal Kombat X, של אולפני Warner Bros. ובשיתוף פעולה עם NetherRealm Studios ו-Interactive Entertainment. נראה שככל שעוברות השנים כך המשחקים בסדרה הופכים להיות אלימים ומזעזעים יותר, וזה לא חדש גם במשחק האחרון, בו הקרבות הם יותר גרפיים ומלאי דם מתמיד, בנוסף לדמויות חדשות שנוספו למשחק בגרסה מעודכנת בשם Mortal Kombat XL, שלאו דווקא קשורים לכותר עצמו, כגון הנוסע השמיני, ג’ייסון וורהיס, הטורף, ועוד.

לביקורת שלנו באתר על Mortal Kombat XL – בדיוק פה.

נדמה שהמעריצים אינם יודעים שובע מהכותר המצליח, ומאז 2015 הם מחכים בציפייה למשחק חדש, ובין היתר צצות גם שמועות לא מעטות על כך (ללא הצהרות רשמיות), בנוסף להדלפות של המשחק בקהילת 4chan ע”י אדם הטוען כי הוא בודק תוכנה (QA) של המשחק המצופה. בעקבות ההדלפה, ככל הנראה תתקיים הכרזה רשמית על המשחק בטקס הגיימינג “The Game Awards” ממש בעוד כמה ימים (6 בדצמבר). בנוסף, בהדלפה מצוין כי העבודה על המשחק החדש Mortal Kombat XI / 11 כבר החלה עוד בימי העבודה על Mortal Kombat X. ברגע שהמשחק יושק, זהו יהיה סוף התהליך הארוך ביותר בסדרה כולה, 4 שנים סך הכל.

בהדלפת המשחק צצו גם פרטים חשובים על המשחק עצמו: מצב ה-Story Mode יעסוק בשלוש דמויות עיקריות. ריידן, שאנג טסונג, ריקו וקוטאל קאן יהיו דמויות מפתח חשובות. מצב ה-Adventure Mode ככל הנראה יהיה נפרד ממצב ה-Story Mode ויהיה זהה לאקשן-הרפתקאות-מכות במשחק ה-Playstation 2 מ-2005, “Mortal Kombat: Shaolin Monks”. תהיה אפשרות לעיצוב ייחודי ועצמי מבחינת תלבושות, נשק, וכמו כן גם תמיכה במשחק שיתופי (co-op) המאפשר לשחקנים לשתף פעולה כחברים בקבוצה אחת.

כפי שצוין, הכל בגדר שמועות, אבל אם ההדלפות אכן נכונות זה החדשות הראשונות שאנו שומעים מזה הרבה זמן בכותר הקלאסי הזה, והמשחק בהחלט נשמע מבטיח.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה