סרטי "שליטי היקום" ו-"מורטל קומבט" צפויים להגיע ב-2021

הסרטים לשתי הקלאסיקות התרבותיות- "מורטל קומבט" ו-"שליטי היקום", עומדים להגיע אל המסך הגדול בשנת 2021.

נתחיל ב-"שליטי היקום" (Masters of the Universe). עוד מ-2009 קיימות תוכניות לעשיית הסרט המבוסס על סדרת האנימציה "הי-מן ושליטי היקום", אבל עכשיו הוא קרוב מתמיד לתחילת ההפקה.
הסרט יספר את סיפורו של הנסיך אדם (נח סנטינו) יורש לכתר בממלכת איטרניה וגיבור שנהפך לאלטר-איגו – "הי-מן", שמגן על סודות טירת הגולגולת כנגד יריבו המושבע- סקלטור.

סדרת האנימציה של -"הי-מן ושליטי היקום" הצליחה בשנות ה-80, ובשנת 1987 קיבלה אדפטציה לקולנוע שנחשבה כושלת באותה תקופה, אך הפכה לסרט פולחן שעד עכשיו מעריצי הסדרה צופים בו. עכשיו, 34 שנים אחרי, מוערך שהסרט יגיע לקולנועים ב- 5 במרץ, 2021.

סרט נוסף שכמובן הולך להגיע ב-2021 הוא הגרסה החדשה של ג'יימס וואן ל- "מורטל קומבט". החידוש שהתוכניות אליו קיימות כבר כמה שנים, עומד עכשיו להתחיל בהפקתו.

קידום הסרט תפס תאוצה בשנת- 2016, כאשר נודע שהבמאי סיימון מקוויד יהיה זה שיהיה אחראי על הסרט. בשנה זו בנוסף, הודיע המפיק- ג'יימס וואן שהסרט לא יגיע בקרוב אלינו, ובעצם יאוחר. כמו שוואן אמר: "אנחנו מעדיפים שיקח זמן, מאשר שנעשה משהו במהירות שאנשים לא יהנו ממנו".

באופן די מצחיק, "מורטל קומבט" קיבל את תאריך היציאה- 5 במרץ, 2021, בדיוק אותו תאריך כמו הסרט של- "שליטי היקום".

Mortal Kombat 11

למרות ששני הסרטים קיבלו בעבר אדפטציות שדי ביישו את הסדרות, נקווה שהפעם נופתע לטובה ונקבל תחרות מאוד מעניינת ומלאת אקשן.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה