מורטל קומבט – ליהוק לדמויות של סוניה בלייד וקיינו

למי שלא יודע, סרט חדש של כותר "מורטל קומבט" יאתחל את סדרת הסרטים שמבוססת על משחקי הוידאו בעלי אותו השם מבית Midway Games. הסרט הראשון יצא ב-1995 והשני ב1997. על אף שהסרטים זכו לביקורות מעורבות ממבקרי קולנוע הוא בסך הכל גרף רווח יפה של 122 מיליון דולר בעולם כולו. כעת "מורטל קומבט" חוזר בסרט חדש בסדרת הסרטים וממשיך ללהק לקראת תאריך היציאה שיקרה מתישהו ב-2021.

הסרט יהיה בהפקת המפיק והבמאי המוביל ג'יימס וואן, שאחראי לבימוי שהניב מיליארד דולר בסרט שיצא שנה שעברה "אקווהמן" ובבימויו של סיימון מקווויד. לפני פחות מחודש ליהק את דמויותיהן של ג'קס (מהקד ברוקס), מיילנה (סיסי סטרינגר) וליו קנג (לודי לין) בתפקידים ראשיים. קראו בקישור למידע נוסף לגבי הליהוק הנ"ל. כעת הסרט מלהק את דמויותיהן של סוניה בלייד וקיינו. 

את דמותה של סוניה בלייד תגלם ג'סיקה מקנמי ואת קיינו יגלם ג'וש לוסון ("בית השקרים"). חוץ מהליהוק של שתי הדמויות הללו חושבים על תפקיד כלשהו בסרט ללואיס טואן, שהפגין יכולות משחק מרשימות בסדרה Wu Assassins מבית נטפליקס. נכון לעכשיו לא נחשפו נקודות עלילתיות אחרות בסרט הקרוב.

לא ידוע אם הסרט קובע את נקודת העלילה בין סונייה בלייד וקיינו, אך בהתחשב בחשיבותו של קיינו להתפתחות הדמות של בלייד, כמו שראינו בסרט המקורי, סביר להניח שוואן והבמאי סיימון מקווויד יגיעו להחלטה ברורה. באשר לאיזו דמות טאן יכול להיבחר עבורה, זה קצת יותר קשה לומר, אבל אפשרות מעניינת היא להכניס אותו לתפקיד ג'וני קייג'. עם זאת, ברור שזה לא אושר ואין תשובה סופית. כך או כך, האתחול מחדש של Mortal Kombat ממש מתחיל למלא את צוות השחקנים הראשי שלו, בהן לוהקו אף דמויות צדדיות פופולריות כמו Sub-Zero והוא נראה מבטיח כתמיד.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה