קוראים לכם את הצורה! – השקת קומיקס חדש ל-Mortal Kombat

Mortal
בשנת 1992 פרץ לעולמנו אחד ממשחקי המחשב היותר אלימים ואהובים שהציגו פן חדש בנושא הקרבות 1 על 1 – Mortal Kombat,
המשחק נוצר ע"י אד בון וג'ון טוביאס והוא הופץ לאורך השנים כמעט בכל מדיה אפשרית, החל ממכונות ארקייד, מחשב, קונסולות וניידים, דרך סרטים ותוכניות טלוויזיה ועד דמויות משחק, קלפים, פסלים ועוד וכמובן, החליף ידיים בין לא מעט חברות עד שמצא את נחלתו בחברת Warner Bros. Interactive Entertainment ומפותח על ידי NetherRealm Studios.

כאמור המשחק הציג פן חדש בנושא הקרבות והפך לאהוב עד מאוד, אך בשלב מסוים החל לדעוך ולאבד מעריצים. בשנים האחרונות הוא החל שוב לתפוס תאוצה וכשחברת DC,
יצרנית הקומיקס הענקית, נכנסה לתמונה אז בכלל נוצרו דברים מדהימים.

במהלך תערוכת הגיקים והגיימרים הגדולה והנחשקת בעולם שהתרחשה בניו יורק – הקומיקון, חשפה חברת DC את הקומיקס שיהווה קדימון למשחק המכות שכולם מחכים לו Mortal Kombat X. הקומיקס שיישא את אותו השם יציג את הדמויות שכולנו אוהבים (משום מה אני מת על סאב זירו) וגם דמויות חדשות שהן בגדול – הדור הבא של הקרבות.
הסדרה נכתבה ע"י שון קיטלסן, צוירה ע"י דקסטר סוי שאחראי על לא מעט סדרות אהודות גם בחברת MARVEL (x-men, gambit, Spiderman, deadpool ועוד) וגם בחברת DC (batman, dc vs. The masters of the universe ועוד) והכריכה צוירה ע"י ענק המאיירים איבן ריאס שגם הוא אחראי ללא מעט יצירות ב-MARVEL וב-DC.

בעבר נעשו סדרות קומיקסים אשר שימשו כקדימון למשחק (כדוגמת הקומיקס שצורף למשחק assassin's creed הראשון) אבל הפעם קיימת ציפייה עצומה לסדרת הקומיקס הזאת, שתצא בינואר 2015, כי אנו מגלים בכל פעם עוד רובד לעלילה, עוד עומק לטירוף שמתרחש שם ועוד סיבות ייחודיות שמניעות את המתמודדים בקרבות להילחם עד המוות האלים ביותר.
בתור חובב קומיקס מושבע, אני יודע שאקרא את החוברות, מה איתכם?

Banner special 02 by SneR85 - עותק

אנחנו מודים מאוד להד ארצי על סיפוק המידע !

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה