Moving Out

אני צריך עזרה עם הספה! – ביקורת המשחק Moving Out

אם אי פעם חלמתם להיכנס לנעליהם של מובילים, Moving Out יספק לכם בדיוק את הנעליים המתאימות, לצד משחקיות צבעונית וממכרת!

אחד מסוגי המשחקים היותר מוכרים ואהובים של השנים האחרונות הוא משחקי הסימולציה, המאפשרים לכם לדמות חוויות עבודה שונות בצורה נוחה ומהנה היישר מהמחשב שלכם. הז'אנר כולל משחקים מעולים כגון PC Building Simulator או Farming Simulator המנסים להעביר את חווית הסימולציה בצורה הנאמנה ביותר למציאות, אין זה מפתיע שקיימים משחקי סימולציה שלוקחים את עצמם הרבה פחות ברצינות, וזה בדיוק מה ש-Moving Out עושה – מסמלץ בצורה הומוריסטית את נושא ההובלות. במשחק נכנס לנעליהם של מובילים צבעוניים ומשעשעים, ונבצע חוזי הובלות שונים בכל צדדי העיר העמוסה פקמור. המשחק מאפשר לכם לשחק לבד אך אגיד מראש שהוא מעודד אתכם לשחק עם חברים על גבי ספה משותפת בבית שלכם על מנת להעצים את חווית המשחק ואת ההנאה שהוא מעביר.

כפי שציינתי קודם המשחק הינו סימולטור הובלות שלא לוקח את עצמו יותר מידי ברצינות, שזה ללא ספק דבר שהופך את המשחק להרבה יותר מהנה ומספק. המשחקיות של המשחק פשוטה למדי, והיא לא כוללת יותר מדי סיבוכים או מנגנונים מסועפים. מטרת המשחק בכל שלב היא להעביר את כל החפצים השונים המצויים ברחבי מפת השלב בזמן המהיר ביותר. ככל שהזמן לביצוע המשימה יהיה מהיר יותר תקבלו יותר נקודות. ניתן לשחק במשחק בקבוצה של עד ארבעה שחקנים.

Moving out Level

המשחקיות של Moving Out כל כך פשוטה ומעניקה למשחק את הקסם שלו. הרבה משחקים היום מחפשים לתת כמה שיותר תוכן מפורט ועמוס, דבר שיכול לגזול משחקנים הרבה זמן וכוח, שזה לאו דווקא הדבר שנרצה שיקרה כאשר אנחנו בזמן האיכות שלנו עם התחביב האהוב עלינו.

Moving Out הוא מסוג המשחקים שמשחקים יחד עם חברים במהלך מסיבה או ישיבה טובה, או אפילו עם משפחה במהלך ערב משפחתי ומהנה, בעיקר כי הוא פשוט למדי להבנה ויכול להתאים לכל גיל.

כמובן שלצד המשחקיות הפשוטה המשחק הולך ונעשה יותר מאתגר משלב לשלב, כאשר ככל שתתקדמו במשחק גודל השלבים יגדל וכן החפצים שתצטרכו להעביר ממקום למקום יהיו גדולים יותר או מסובכים יותר להעברה, החל מספה ענקית ועד לעדר כבשים שבורח מכם תוך כדי העבודה שלכם. מדרג הקושי של המשחק עשוי בצורה נהדרת, וגם אם השלבים יהיו מסובכים הם לא יהיו מייאשים או מסובכים מידי לשחקנים מתחילים, דבר שעוד יותר הופך את המשחק למסמר הערב במהלך גיבוש משפחתי מוצלח.

Moving out world map

לשמחתי הרבה Moving Out הוא גם אחד המשחקים הנגישים ביותר שיצא לי להיתקל בהם בשנים האחרונות, כאשר המשחק כולל מצב עזרה שיוריד מרמת הקושי של המשחק ויאפשר חוויה מהנה ורגועה יותר של המשחק, וכן אפשרות להגדיל את הטקסטים, מיפוי מחדש של מקשי המשחק ועוד. כל אלה הופכים את המשחק Moving Out למשחק מצוין לגיימרים מתחילים ולשחקנים שמשחקי מחשב פחות קורצים להם ביומיום.

Moving out Menu

דבר נוסף שמעניק למשחק חן וקסם היא הגרפיקה שלו. המשחק כולו צבעוני, חי ויפיפה. בדומה למשחקיות, גם הגרפיקה כאן פשוטה יחסית ולא עמוסה או מפורטת מידי, דבר שמעניק למשחק אפילו יותר נקודות משיכה. לצד הגרפיקה החביבה והצבעונית נקבל פס-קול קצבי ומהנה שיכניס אותנו בדיוק לאווירה הנכונה למשחק.

לסיכום, Moving Out הוא משחק סימולציה מהנה, משעשע ומספק. המשחק יספק לכם חווית משחק פשוטה אך מאתגרת, והוא ללא ספק ימלא את החלל הריק לזמנים בהם משחקים רציניים יותר פחות יתאימו לכם.

*עותק לביקורת סופק על ידי חברת Team17.

Moving Out

משחקיות - 10
גרפיקה ואנימציה - 8.5
פסקול - 8.5

9

מעולה

משחק מהנה, צבעוני, נגיש וממכר לכל אחד!

User Rating: 3.95 ( 2 votes)

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה