הכירו את ננסי דרו החדשה ב-The Hidden Staircase

סופיה ליליס הידועה בתפקידה כבוורלי ב"זה" היא ננסי דרו החדשה בטריילר ל-Nancy Drew and the Hidden Staircase.

Nancy Drew and the Hidden Staircase יהיה ניסיון שני של אולפני Warner Bros לעבד את הדמות של ננסי דרו המוכרת לסרט. בשנת 2007, Warner Bros הוציאה סרט תחת הכותרת "ננסי דרו" בכיכובה של אמה רוברטס, שנכשל בקופות ולא התקבל באופן חיובי אצל הקהל. הפעם, Warner Bros ביחד עם מפיקת הסרט, אלן דג'נרס, החליטו לחדש סרט מקורי מ-1939 שמבוסס על הספר השני בסדרת הסיפורים של ננסי דרו בעל אותו השם.

ספרי "ננסי דרו" מאת קרולין קין (שם בדוי של מספר סופרים) התחילו לפני כ-90 שנה בכיכובה של הגיבורה הצעירה ננסי דרו שמאז נהפכה לאגדת ספרות כמו מתילדה והארי פוטר. דמותה של ננסי כיכבה בחמישה סרטים, שתי תוכניות טלוויזיה, ומספר משחקי מחשב. עכשיו אפשר להוסיף עוד סרט לרשימה כשאת ננסי דרו תשחק סופיה ליליס ("זה") בת החמש עשרה, ממש כמו גילה המקורי של הבלשית הצעירה בספרים.

הטריילר בהחלט נראה טוב, אבל אי אפשר לדעת אם Nancy Drew and the Hidden Staircase יצליח יותר מהניסיון הקודם של Warner Bros עם אמה רוברטס. מה שכן, נראה ששני הסרטים הולכים על אותו כיוון עלילתי ומנסים למצוא איזון בין הומור, מסתורין והרפתקה, ושיהיה לצעירים שרוצים קצת תעלומות ומתח סיבה לראות את הסרט כשיצא למסכים ב-15 במרץ.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה