נרקוס: מקסיקו מחודשת לעונה שנייה ב-Netflix

סדרת המתח הביוגרפית “נרקוס: מקסיקו” זוכה לעונה נוספת בשירות הצפייה של Netflix

אחת מסדרות הדגל של שירות הצפייה של Netflix תמיד הייתה “נרקוס”, סדרת המתח על אימפריית הסמים בקולומביה סימלה את התוכן האיכותי של שירות הצפייה האהוב והייתה אחת מהסדרות הטובות ביותר שראיתי בשנים האחרונות. כעת, במקומה, הגיעה סדרת ההמשך “נרקוס: מקסיקו”, שעזבה את מחוזות קולומביה ועשתה את דרכה לשדות המריחואנה של מקסיקו.

למרות שבוקרה בידי מספר מבקרים כפחות מעניינת ואיכותית מ”נרקוס”, “נרקוס: מקסיקו” עדיין הביאה לנו מתח ודרמה איכותיים מהרגיל תודות למשחק הנהדר של דיאגו לונה ומייקל פנה, שהביאו לחיים את סיפור ההצלחה של מיגל גאלרדו וקיקי קאמרנה בהתאם. אז זה לא מפתיע בכלל שחברת נטפליקס החליטה לחדש את הסדרה לעונה נוספת שממשיכה את העימות בין שני הצדדים המנוגדים, ברון הסמים וה-DEA.

סיבה נוספת לחידוש הסדרה הייתה ככל הנראה עליית הפופולריות של אל צ’אפו (חואקין גוסמן), ברון סמים שנהפך להיות פוקוס בתקשורת בשנים האחרונות ואפילו קיבל סדרת מתח משלו ב-Netflix. בעונה הראשונה של “נרקוס: מקסיקו” תפקידו היה קטן, אבל הוא כן קיבל פוקוס והוא ככל הנראה ייקח חלק מרכזי יותר בעונה השנייה, כמו שקרה במציאות.

בהתחשב בכך שהעונה הראשונה של הסדרה עלתה לשירות הצפייה בנובמבר, תאריך היציאה של העונה השנייה (בדומה לסדרה המקורית) יהיה אחרי שנה, גם כן בחודש נובמבר ב-2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה