סדרה של Doctor Mirage בפיתוח ב-CW

רשת ה-CW מצרפת כותר קומיקס נוסף לליין סדרות הקומיקס שלה, Doctor Mirage של Valiant Comics

בזמן ששירות הצפייה של DC ממשיך להתרחב עם תכני קומיקס חדשים ו-Netflix נפרדת מסדרות הקומיקס המצליחות שלה של Marvel, רשת ה-CW ממשיכה להתרחב עוד ועוד עם סדרות קומיקס, תודות לסדרות הגיבורים של חברת DC ברשת, “ריברדייל” של Archie Comics וכעת Doctor Mirage של Valiant Comics.

Doctor Mirage, דמות שנוצרה ב-1993 בתור גבר על ידי בוב לייטון וברנרד צ’נג, היא גיבורת על בדמות רוחנית שמסוגלת לתקשר עם רוחות המתים ונראה שהתוכניות עבור סדרת הטלוויזיה לעקוב אחרי הדמות כשהיא חוקרת על-טבעית שמסוגלת לתקשר עם כל נשמות העולם, למעט בעלה המנוח, את קולו היא הכי רוצה לשמוע.

הסדרה כמובן לא תתחבר לסדרות הקומיקס האחרות של ה-CW ובינתיים יוצרת המשנה של “הממלכה” לורי מקרתי מונתה לפקח על כתיבת תסריט הסדרה.

אי אפשר לדעת מה יהיה תאריך היציאה הרשמי של הסדרה, בהתחשב שיש לרשת הרבה כותרי קומיקס לתמרן, אבל בגלל שמדובר בגיבורת על ויש הרבה פוטנציאל דרמטי לסדרה (אחד הדברים האהובים ב-CW), אני רואה את ההפקה מתקדמת בקצב מהיר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה