יוצר המנגה מצטרף להפקת הסרט של Naruto

Masashi Kishimoto, היוצר של Naruto, אחד מכותרי האנימה המצליחות בכל הזמנים, מצטרף להפקת הסרט האמריקאי.

Naruto היא סדרה שנחשבת לגדולות בכל הזמנים, יחד עם פוקימון ו-Dragonball Z, היא תופעה תרבותית שנהנים ממנה ילדים ומבוגרים ונחגגת בכל העולם אפילו אחרי סיומה, כמו כל תופעה עולמית מצליחה, יש רצון במערב ליצור עיבוד Live Action ו-Naruto כבר היה בדיבורים זמן רב.

האדפטציה של Naruto בידי חברת Lionsgate כבר נחשפה לעולם בקיץ 2015 והתגובה הראשונה של המעריצים הייתה פחד, עם דוגמאות כמו Dragonball Z : Evolution המזעזע ובזבוז הכסף שנקרא The Last Airbender (לא אנימה אבל בהשראת סגנון אנימציה יפנית), המעריצים כבר פתחו במחאה נגד החברה על הניסיון להשמיד את הנינג’ות האהובות שלהם, Lionsgate היו זקוקים למהלך על מנת לזכות באמון המעריצים.

המנגה התחילה עוד בשנת 1999 ובמשך 17 שנים הצליחה להפוך להיות אחת מכותרי המנגה הכי נמכרים בכל הזמנים, הרבה בזכות סדרת האנימה שהכירה את רוב העולם לנארוטו וחבריו. הסדרה מספרת את הסיפור של נארוטו אוזומאקי, ילד יתום שמנודה מהכפר שלו בגלל שד שכלוא בתוכו וחייו משתנים כאשר הוא מתקבל לאקדמיה לנינג’ות ורוצה להוכיח את עצמו לכולם בכך שיהפוך למנהיג הכפר, באמת שהתיאור לא עושה צדק לאנימה או המנגה.

naruto

הסדרה נתנה לצופים אין ספור דמויות בלתי נשכחות, קרבות מרהיבים ודרמה סוחטת דמעות, עצם העובדה שרצה כל כך הרבה זמן מעיד על חוזק החיבור של הצופים עם הדמויות ועם כל כך הרבה עלילה וסיפורים בסדרה, אי אפשר לדעת איזה חלק ממנה יחליטו לאמץ Lionsgate לסרט, דבר שמדאיג את המעריצים של הסדרה אחרי שסדרה אחרת, Dragonball Z, קיבלה אדפטציה נוראית שהתעלמה מכל העלילות האפשריות ומהדמויות האהובות, לכן חובבי הסדרה יכולים להרגע כי Masashi Kishimoto, יוצר המנגה, מצטרף לצוות ההפקה של הסרט.

בהתחשב ש-Kishimoto נתן 17 שנים מחייו לסיפור הזה, הוא בתקווה יכוון את ההפקה לאדפטציה לה אנחנו ראויים, סדרת האנימה קרובה לסיום למרות שסרט הסיום כבר שודר ביפן והמנגה סיימה את ריצתה עוד ב-2014, תאריך מדויק ליציאת הסרט עוד לא אושר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה