naughty dog
naughty dog

Naughty dog תשתמש עוד בקונסולות הנוכחיות?

המפתחת Naughty dog נשאלה האם תוציא עוד משחק לקונסולות הדור הנוכחי וענתה כי תוציא עוד אחד או שתיים כאלו

לדעתי האישית, שאלת מיליון הדולר בימים האלו היא כמה הקונסולות הנוכחיות (שכבר אפשר לקרוא להם הקונסולות הישנות) רלוונטיות בעולם הגיימינג וכמה ישארו רלוונטיות שנה מעכשיו. לא מעט משחקים לא מגיעים לקונסולות הישנות מכיוון שאין חומרה מספקת, אין רצון או על מיני סיבות כאלה ואחרות. גם במקרים שיש אקסלוסיביות לחברה מסוימת של קונסולות (microsoft למשל) המשחקים מגיעים לקונסולה החדשה יותר, כמו במקרה של Forza 6. אם נשים את הדיון בצד לרגע, חברת המשחקים Naughty dog, שחושבת לא מעט על עתידה בזמן האחרון משום מה, אמרה כי תספיק להוציא עוד משחק או שניים לקונסולות החדשות. החברה שעומדת מאחורי משחקים אהובים כמו The Last of Us ו-Uncharted. למרות שחברות עכשיו להוטות להוציא משחקים לקונסולות הדור החדש, צריך לקחת בחשבון ש – Naughty dogs הוא סטודיו קטן יחסית וצריך לשבח אותו על הריאליסטיות שלו ; כמה חברות ישנם שיאמרו דבר כזה?
Arne Meyer, בכיר בחברה אומר בראיון שהוא "בכלל לא בטוח אם החברה תוכל להוציא עוד משחק אחד אחרי Uncharted 4: A Thief’s End לקונסולות הדור הנוכחי".

naughty dog
naughty dog

היו גם דיבורים על האפשרות שהמשחק שייצא, אם בכלל, לקונסולות הדור הנוכחי יהיה The Last of Us 2. אמנם לא נעשתה בכלל הכרזה רשמית, אך השמועות מתפשטות מהר ללא שום הכחשה מצד החברה ולאחר שהמשחק הראשון (ולפחות בינתיים גם האחרון) נחל הצלחה מסחררת ניתן להיות בטוחים כי המעריצים בעלי קונסולות הדור הנוכחי ירצו לראות את המשחק הזה כמשחק הבא לקונסולות שלהם.

ונחזור לדיון. מהי דעתכם בנוגע למצב הקונסולות? האם זה כבר חובה לשדרג כדי לשחק במשחקים החדשים? בואו ניקח לדוגמה את…. אותי. לי יש מחשב בינוני מינוס וקונסולת דור ישן. אני לא יכול לשחק Forza 6, Fallout 4 ועוד משחקים חדשים שיצאו וייצאו, עד שלא אקנה קונסולה חדשה או אשדרג את המחשב. האם אתם רוצים להישאר בחזית עם כל המשחקים או שאתם לא חייבים לשחק בכל דבר?
כך או כך, הישארו מעודכנים בשביל לדעת הכל על הכל! בין אם מדובר בטריילר, תוכן חדש, הכרזה, סיקור ועוד אתם תמצאו את זה כאן!

אודות ברק שפר

ברק שפר, בן 17 מפתח תקווה, גיימר בעל חוש יצירתי מאז ומתמיד, משחק בכל ז'אנר אם המשחק מעניין, מרכיב ומפרק מחשבים להנאתי למרות שבעבר הייתי console peasent.

השאר\י תגובה