חברת נטפליקס תוסיף את סרטי Studio Ghibli לספריית הצפייה

שירות הצפייה הענק של חברת נטפליקס יצרף את 21 הסרטים של חברת האנימציה האהובה Studio Ghibli

בזמן ששירות הצפייה המצליח של Disney צובר עוד ועוד צופים, שירות הצפייה של נטפליקס ממשיך לגדול עם סדרות (כמו “המכשף“) וסרטים אקסקלוסיבים, וסדרות וסרטים אהובים. כעת, אולפן האנימציה האהוב ביותר באסיה ועבור רבים בעולם Studio Ghibli, לא יביא את סרטיו לשירות של חברת Disney, שהביאה את סרטים אלו למערב במקור ובמקום זאת בחר את נטפליקס (לא בארצות הברית, קנדה ויפן) בתור מקור הצפייה החדש עבור סרטי אנימציה אהובים כמו “הנסיכה מונונוקי”, “המסע המופלא” ו”הטירה הנעה”.

המפיק Toshio Suzuki של האולפן אמר בתגובה לידיעה שסרטיו של Miyazaki יגיע לנטפליקס:

בימים הללו, ישנן דרכים שונות ונפלאות בהן סרט יכול להגיע לקהל. אנחנו הקשבנו למעריצים שלנו והגענו להחלטה החד משמעית לספק את קטלוג הסרטים שלנו בצפייה ישירה. אנחנו מקווים שאנשים מסביב לעולם יגלו את העולם של Studio Ghibli דרך החוויה הזו.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

התוכנית, נכון לעכשיו, היא לשחרר כ-7 סרטים בכל חודש החל מפברואר. ב-1 בפברואר יצורפו לשירות הסרטים “הטירה המרחפת”, “השכן הקסום שלי טוטורו”, “שירות המשלוחים של קיקי”, “רק אתמול, “חזיר באוויר”, Ocean Waves ו”הקוסם מארץ ים”. ב-1 במרץ יצורפו “הנסיכה מונונוקי”, “שכני היאמאדאס”, “המסע המופלא”, “נאוסיקה מעמק הרוח”, “נסיך החתול חוזר”, “הלקחנים – עולמה הסודי של אריאטי” ו-The Tale of the Princess Kaguya. ב-1 באפריל יצורפו “מלחמת הדביבונים”, “הטירה הנעה”, “פוניו על הצוק ליד הים”, “לחישת הלב”, “תצפית על גבעת הפרגים”, “הרוח העולה” ו”כשמארני הייתה שם”.

אם חשבתם שזמנים אלו ישתנו בהתחשב בתרגום בעברית של נטפליקס ישראל, תשמחו לדעת שהעמוד הראשי של החברה בפייסבוק בארץ פירסם וידאו רשמי שמאשר את תאריך ההגעה של הסרטים.

מה שכן, אם תשימו לב, אחד הסרטים הטובים ביותר של הסטודיו “קבר הגחליליות” משנת 1988, לא נמצא ברשימה, לא ידוע למה, אבל אפשר לשער בגלל הנושאים הלא קלים של הסרט סביב מלחמת העולם השנייה והמוות של ילדים שמוצג על המסך. בכל מקרה, בואו נקווה שגם סרט זה יעשה את דרכו לשירות בעתיד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *