נטפליקס מחדשת את Locke and Key לעונה 2

Locke and Key (המפתחות של משפחת לוק), סדרת הפנטזיה-אימה של נטפליקס חודשה לעונה שנייה.

Locke and Key (המפתחות של משפחת לוק) מבוססת על סדרת ספרי הקומיקס של ג’ו היל. התכנית עוקבת אחר משפחת לוק שעוברת לבית המורשתי של המשפחה לאחר מות אביהם. תוך כדי שהמשפחה מתרגלת למציאות החדשה, הילדים מוצאים מפתחות קסומים בעלי כוחות שונים. עם זאת, במהלך העונה הראשונה מתגלה שהם לא היחידים שמחפשים את המפתחות. שד בדמות אישה מעוניין במפתחות והוא יעשה הכל כדי לשים את ידיו עליהם.

למרות שהסדרה זכתה לביקורות בנוניות מהמבקרים, היא זכתה להרבה יותר הערצה בקרב הקהל, וחשוב מכך, המעריצים של סדרות הקומיקס Locke and Key זכו סוף סוף לראות את עבודתם של היל ומאייר הקומיקס גבריאל רודריגז עוברת למסך.

בניגוד לשאר החברות נראה שנטפליקס הייתה בטוחה בקשר לעתיד של התוכנית, וגם המפיקים כי העונה השנייה נכתבה עוד לפני שעונה 1 התחילה. למרבה המזל, העונה הראשונה של Locke and Key הצליחה ולפי חשבון הטוויטר של הסדרה היא קיבלה אור ירוק לעונה 2:

לצד ההצלחה של הסדרה, גם היל ורודריגז חשפו כי הם התחילו לעבוד על one-shot חדש של סדרת הקומיקס. ולא די בזה, אלא שהם גם אמרו שעוד כרך מלא אחר יבוא אחרי ה-one-shot, בו כל סיפור חדש ימשיך את העלילה של התכנית. זו תהיה דרך נהדרת לתת למעריצי הסדרה ומעריצי הקומיקס מכנה משותף ויתרום לשני המחנות ליהנות משני העולמות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *