סדרת3

סדרת קומדיה בהשראת הקורונה בפיתוח של מפיקי “המשרד”

כפי שידוע לכולם, נגיף הקורונה משתלט על סדרי היום של כולם ותעשיית הקולנוע גם ניזוקה מכך. זה מתבטא בסרטים ותוכניות שנדחו, סדרות שנקטעו כמו “אימפריה”, שחקנים שהוצהרו כחולי קורונה כמו טום הנקס ואשתו ריטה וולסון, אידריס אלבה וכאלו שאף מתו בשל סיבוכים כגון אדם סלסינגר ואנדרו ג’ק. נראה שלא פעם תעשיית הקולנוע שואבת השראה לפרויקטים חדשים מאירועים אמיתיים משפיעים ומתאימה אותם לרוח התקופה. אחת הדוגמאות היא ניצחונו של דונלד טראמפ בבחירות 2016 שבזכותו התעצבה הסדרה “האימה האמריקאית” על ידי הוספת רעיונות מתוחכמים ומעניינים יותר.

הסיטקום החדש בהפקתם של בן סילברמן ופול ליברשטיין, ששימשו ,כמפיקים בכירים בקומדיה המצליחה “המשרד”. הסדרה תתמקד בבוס גאון שרוצה להבטיח אינטרקציה ויעילות של העובדים על ידי כך שיהיו זמינים כל היום ברשת. בנוסף ציין סילברמן בהקשר לרעיון הסדרה, שהוא התרגל לשגרה שבה עובדים מסביב לשעון דרך פגישות זום וכדומה. נראה שהסדרה לא תקשר את העובדה שהעובדים עובדים ללא הפסקה לנגיף הקורונה אבל היא בטוח תצטרך להסביר לצופים את הסיבה בדרך יצירתית. לסיטיקום נכון לעכשיו אין רשת שידור.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה