פרטים על סדרת Resident Evil של נטפליקס

סדרת האדפטציה של כותר הזומבים האהוב Resident Evil תיקח אותנו לעתיד של סדרת המשחקים של Capcom

אחרי דיבורים על כך שנטפליקס מחפשת להמשיך להרחיב את ספריית התכנים שלה עם עוד אדפטציות של משחקי וידאו, ביניהם כותר Resident Evil של חברת Capcom. אנחנו מקבלים פרטים ראשונים על הסדרה החדשה, שתהיה לייב-אקשן ותכלול 8 פרקים באורך שעה כל פרק.

לפי ציוץ של NX, הסדרה החדשה תתרחש ב-New Raccoon City, עם הילדים של הנבל המרכזי של סדרת המשחקים ווסקר, שעוברים לגור בעיר החדשה ומגלים את הסודות החבויים, ככל הנראה של ארגון Umbrella.

אם יש כותר משחקי וידאו שמתאים לסדרת לייב-אקשן, זה ללא ספק Resident Evil, בעיקר עם הפופולריות הבלתי פוסקת של ז'אנר הזומבים. באשר לכיוון הסדרה, שלא תתרכז בקווי העלילה של סדרת המשחקים ובמקום זאת תמציא עלילה משלה, לא בטוח שמעריצים של הכותר יהיה כל כך מרוצים, בעיקר עם ההתנתקות מעלילת המשחקים שעשו בסרטי מילה יובוביץ'. יוצרי הסדרה, אנדרו דאב וברוון היוז, אולי יצטרכו לשלב דמויות כמו כריס רדפילד ופיי וולנטיין (כמובן מבוגרים יותר) בסדרה על מנת לרצות את המעריצים.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה