על טבעי

על טבעי – טריילר לעונה ה-15 והאחרונה

CW שחררה טריילר עבור העונה ה-15 של סדרת הטלוויזיה האהובה, "על טבעי" שמכין אותנו לקראת שבעת הפרקים האחרונים בסדרה. אומנם הסדרה תוכננה בהתחלה להשתחרר במאי והתעכבה בעקבות נגיף הקורונה אבל עדיין היא תוביל את המעריצים לסוף הצפוי של הסדרה. יתרה מזאת, כוכבי הסדרה ג'נסן אקלס וג'ארד פדלקי הבטיחו לנו שהפרקים האחרונים יהיו מספקים. לפניכם הטריילר:

נמסר שהסדרה הפסיקה את הצילומים של שני הפרקים האחרונים בעקבות התפרצות הנגיף. אומנם הצילומים מתוכננים להסתיים ב-19 בנובמבר והסדרה תעלה לאוויר באוקטובר ולכן הסדרה ככל הנראה תעמוד ביעד שהציבה לה. בנוסף, כוכב הסדרה ג'נסן אקלס חשף שהתסריטים לשבעת הפרקים האחרונים שונו בעקבות נגיף הקורונה אך השינויים לא נראים משמעותיים. זאת בהתחשב בטריילר בו ניתן לראות שג'ק (אלכסנדר קלוורט) אמור להציל את המצב והגיבורים נאבקים מול אל עוצמתי.

הטריילר יהיה עבור שבעת הפרקים האחרונים ונראה שאחרי סיום הסדרה מתוכנן פריקוול. ג'ארד פדלקי יעמוד בראש של אתחול לסדרה בכיכובו של צ'אק נוריס. בנוסף על מנת להיפרד בחגיגיות מהסדרה המצליחה נשיא CW רוצה לארגן אירוע רשמי.

העונה ה-15 של "על טבעי" תתחיל ב-8 באוקטובר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה