הגשם – נטפליקס מחדשת את האפוקליפסה לעונה אחרונה

סדרת האפוקליפסה "הגשם" (The Rain) תזכה לחזור לשירות הצפייה של נטפליקס לעונה שלישית אחרונה.

"הגשם", סדרת אפוקליפסית על סוף העולם שוירוס מסוכן חיסל כמעט את כל האנושות ומתפשט באמצעות הגשם ראתה הצלחה לא קטנה בשירות הצפייה של חברת נטפליקס, למרות מעט ביקורת שלילית. הסדרה מתרכזת באח ואחות מדנמרק שמנסים לשרוד את האפוקליפסה כבר 2 עונות וכעת נראה שצפוי להם עונה נוספת ואחרונה של הישרדות.

חברת נטפליקס שיחררה ציוץ שמאשר את בואה של העונה השלישית של הסדרה ביחד עם תקציר רשמי למה שמצפה לצמד בעונה האחרונה של הסדרה.

העולם כמו שאנחנו מכירים אותו עומד להגיע לסופו. שש שנים אחרי שוירוס קטלני שנשאי בגשם מוחק כמעט את כל בני האדם בסקנדינביה, שני אחים דנים יוצאים מהבונקר הבטוח שלהם ומגלים שכל השרידים מהציבילזציה נעלמו. הם מהר מצטרפים לקבוצת שורדים צעירים ויחד יוצאים למסע מסוכן בסקנדיביה הנטושה. בחיפוש אחר חיים.

התקציר לא ממש נותן לנו רמז למה הולך לקרות בעונה האחרונה. האם גיבורינו ימותו? האם הם ימצאו תרופה? לא ידוע. אבל בואו נקווה שהסדרה תקבל סיומת מספקת למעריצים שמחכים לראות איך האח והאחות יצליחו להחזיק מעמד בפני הגשם הקטלני.

נעדכן ברגע שנקבל פרטים חדשים על העונה השלישית והאחרונה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה