טריילר ראשון לסדרה The Witcher של נטפליקס

Geralt of Rivia מגיע אל נטפליקס השנה- ונחשף לנו בטריילר ראשון לסדרה The Witcher של נטפליקס בכנס קומיקון השנתי בסן דייגו.

אחרי שכל השנה קיבלנו עדכונים שונים והצצות שונות לסדרה שתבוסס על סדרת הספרים והמשחקים The Witcher, כעת גרלט מגיע בטריילר ראשון מתוך כנס קומיקון השנתי.

דמותו של גיבור הסדרה Geralt of Rivia תגולם על ידי איש הפלדה בדימוס- הנרי קאוויל (באטמן נגד סופרמן, ליגת הצדק).
הסדרה מבוססת על סדרת הספרים רבי המכר בשם The Witcher מאת הסופר הפולני Andrzej Sapkowski, שזכו מאז להצלחה ופופולריות רבה עם יציאת סדרת המשחקים בעלי אותו השם.

על אף הפופולריות הרבה של סדרת המשחקים, ידוע כי הסדרה של Netflix תשאב השראה יותר מסדרת הספרים מאשר מהמשחקים, אך הטריילר לא מאכזב ומראה לנו כי ככל הנראה- לא יחסר למעריצי הסדרה את האקשן והלחימה במפלצות בה סדרת המשחקים ידועה.

מעריצי חומר המקור אומרים כי על פי הטריילר, נראה שהסדרה תעשה חסד עם דמותו של גרלט, ועם סדרת The Witcher ככלל.
הטריילר מציג לנו את גרלט נלחם במפלצות בדרכים שונות, את סוגי הקסמים השונים, ובסוף הטריילר ניתן לראות את העיניים שלו בצבע שחור- מה שככל הנראה כתוצאה משתיית שיקוי להעצמת כוחו לפני הקרב.

סדרת המשחקים תמיד הייתה ידועה בהכנות הרבות לפני כל קרב והתאמת הטקטיקה לפני לחימה במפלצות מסוימות- בין אם מדובר על שתיית שיקויים, שימוש בלחשים מסוימים, או מריחת שמנים על החרב לגרימת נזק מירבי למפלצות השונות.
עם המראה של עיניו השחורות של גרלט בטריילר, אפשר לשער כי The Witcher תלך בקו הזה גם, וכי העיניים השחורות אכן יהיו מהשפעת שיקוי מסויים להעצמת כוחו של הגיבור העל אנושי.

אפילו ישנן השערות כי עם ההשקעה הנכונה- הסדרה יכולה לתפוס את מקומה של "משחקי הכס" כסדרת הפנטזיה החדשה שתקרע את המיינסטרים ותביא קהלים חדשים לז'אנר.

הסדרה The Witcher עתידה לצאת לשירות Netflix מאוחר יותר במהלך שנת 2019 (עוד לא ידוע על תאריך יציאה רשמי אך נדאג לעדכן אתכם).

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה