קומיקון 2019 – כל העדכונים והחשיפות מהיום השני

עוד יומיים של קומיקון 2019 עברו והגיע הזמן לסכם את כל הטריילרים והחשיפות שהתרחשו במהלך ה-24 שעות האחרונות.

אחרי שחברת Marvel הדהימה את כולנו עם הפאנל שלה אתמול בקומיקון, ריכזנו עבורכם את כל שאר ההכרזות שהתחוללו ביומיים האחרונים בכנס קומיקון 2019. אז בואו נתחיל:

The Dark Crystal: Age of Resistance

אני חושב שדיברנו על סדרת הפריקוול של “הקריסטל האפל” כבר מעל ומעבר, ואיך שהיא נראת אחד הפרויקטים היחודיים והמרשימים בנטפליקס. Age of Resistance קיבל בקומיקון קליפ הצצה ופוסטר רשמי של הסדרה לקראת יציאתה ב-30 באוגוסט.

ריק ומורטי – עונה 4

העונה הרביעית של “ריק ומורטי” היא אחת המצופות ביותר בטלוויזיה, כך זה נחמד שזכינו לראות את הדמויות האהובות עלינו ואת הטירוף המתוכנן של הסדרה בקליפ חדש מהעונה.

The Boys

סדרת הקומיקס החדשה The Boys עוד לא עלתה למסך (היא עולה ב-26 ביולי ב-Amazon Prime), אבל כבר נראה עתיד מאוד מבטיח עבור הסדרה לפי הטריילרים שהוצגו לנו עד כה.

ובכן, מעריצים שפחדו שהסדרה לא תזכה למספיק רייטינג והם לא יקבלו את סוף הסיפור, ישמחו לדעת שהסדרה כבר עכשיו חודשה לעונה שנייה, אז אלו מאיתנו שנמנעים מלראות סדרות שלא ביססו את הצלחתן יוכלו להתחיל להשקיע את זמנם ב-The Boys משבוע הבא.

אימת המתים המהלכים

העונה החמישית של “אימת המתים המהלכים” חוזרת ב-11 באוגוסט ובתקווה נראה עוד עימותים פנימיים בקבוצה, קרבות מול קבוצות שורדים אחרות וזומבים מוזרים חדשים ועקובים מדם.

המתים המהלכים

הפאנל כמובן הציג את הטריילר לעונה העשירית החדשה של “המתים המהלכים” שמכינה אותנו למלחמה.

בעונה העשירית של “המתים המהלכים” ככל הנראה ניפרד מהרבה מהדמויות האהובות עלינו בסדרה. ובכן, במהלך כנס קומיקון 2019, גילינו שאנחנו נאלצים להיפרד לשלום מהלוחמת האהובה עלינו מיצ’ון.

השחקנית דנאי גורירה עלתה על הבמה בקומיקון ואישרה שעונה 10 היא האחרונה שלה בסדרה ושהיא מודה לכל המעריצים ויוצרי הסדרה.

יחד עם עזיבתה של גורירה והטריילר לעונה החדשה, קיבלנו חשיפה של הסרט של “המתים המהלכים” שישוחרר לבתי הקולנוע ויתרכז בסיום הסיפור של ריק גריימס, ככל הנראה בדרכו לפילדלפיה.

Steven Universe The Movie

סדרת האנימציה של Cartoon Network מקבלת סרט חדש שמתרחש שנתיים אחרי סוף העונה החמישית ובקומיקון קיבלנו טריילר ופוסטר חדשים.

פריצ’ר – עונה 4

זה לא קומיקון בלי ג’ס קוסטר והשנה קיבלנו את הטריילר הרשמי לעונה הרביעית והאחרונה של פריצ’ר, שבה ג’ס וחבריו ינסו לעצור את סוף העולם.

ארצ’ר – עונה 11

במהלך קומיקון 2019, המפיק קייסי ויליס חשף שעונה 11 לסדרת האנימציה נמצאת בפיתוח ושהעונה תראה את ארצ’ר מתעורר מהתרדמת שלו, מה שיביא לסיפור יציב יותר בעונה החדשה מאשר מה שקיבלנו בעונה 10.

ווסטוורלד – עונה 3

העונה השלישית של ווסטוורלד קיבלה טריילר חדש שמאשר שדולורס בעולם האמיתי ושהעונה החדשה הולכת להיות משמעותית שונה מעונות קודמות עם יותר פוקוס בעולם האמיתי ופארק חדש עם נאצים. מוזמנים לראות:

הסדרה מתוכננת לחזור לעונתה השלישית בשנה הבאה.

Star Trek: Picard

אחת הסדרות המסקרנות בזמן האחרון היא סדרת הספין אוף של “מסע בין כוכבים” על ז’אן לוק פיקארד הזקן, ולמרות שהטריילר הראשון הקצר של הסדרה לא ממש קנה אותנו עם המחשב של ז’אן לוק לבד בחווה, הטריילר החדש בקומיקון קנה אותנו עם הופעות האורח והמיסתורין בעלילה.

הסדרה מתוכננת להתחיל בתחילת 2020.

Watchmen

סדרת האדפטציה של ספר הקומיקס המצליח מגיעה בקרוב מאוד אלינו מבית HBO והטריילר החדש בקומיקון נתן לנו סוף סוף הצצה מלאה אל הסיפור שיתרכז בשוטרת שלוקחת את החוק לידיים אחרי התגברות הסכנה של כת הרורשק.

במקור הסדרה לא נראתה ממש קשורה לקומיקס המצליח והסרט של זאק סניידר, אבל לפי ההתייחסות ל-Minutemen, ד”ר מנהטן והינשוף, אפשר לראות שהסדרה הולכת להיות מאוד קשורה לתוכן שבא לפניה ושהיא הולכת להמשיך להתעסק בהרבה נוסעים חברתיים ופוליטים.

Watchmen תגיע ל-HBO בסתיו הקרוב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה