“אבודים בחלל”-יצאו טריילר ותאריך יציאה לעונה השנייה

“אבודים בחלל”, סדרת המדע הבדיוני וההרפתקאות המצליחה מבית Netflix חוזרת אלינו בעונה שנייה ומלהיבה. היום נמסר בכנס New York Comic Con שהעונה השנייה לסדרה תעלה ב-24 בדצמבר 2019. לאחר עונה ראשונה שהציבה רף גבוה, מעריצי הסדרה נותרו במתח. כעת תוכלו לראות את הטריילר שמציג מיקומים חדשים, חיות בר חדשות, איומים נוקבים ואפילו צוות שחקנים חדש שמצטרף. המעריצים מצפים להרפתקה מסעירה חדשה ונוכל לומר לכם שלאחר צפייה בטריילר, המצוק בעונה הראשונה של “אבודים בחלל” מצטייר כסיכון קטן בהשוואה לכוכב מכוסה מים אליו מועדות פניהם.

בטריילר ניתן לראות את השחקן ג’י ג’י פילד שנטפליקס אישרה שישחק בתור שחקן חוזר את דמותו של בן אדלר, ראש מערכות מתקדמות ובינה מלאכותית. בנוסף אנו רואים את מערכת היחסים הבולטת בין וויל לרובוט שלו. תעלומת המוסר שמתנגשת במקרה זה הייתה אחת השאלות המעניינות ביותר אחרי העונה הראשונה ואנו בתקווה שוויל יאתר את חברו במוקדם ככל האפשר. לצד דמויות אלו אנו נחשפים אל הרובינסונים כשהם חולפים על פני נופים מרהיבים ואפקטים ויזואליים מרשימים ואנשים יוצאי דופן. בעונה השנייה יככבו טובי סטיבנס, מולי פארקר, מקסוול ג’נקינס, מינה סונדוול, טיילור ראסל,איגנסיו סרריצ’יו, פארקר פוזי וזאק אסטרין. קווין ברנס ובורק שארפלס ישמשו בתור מנהלי הפקה.

לפניכם העלילה שפורסמה:

יש עוד סכנה והרפתקאות לפני משפחת רובינסון! כאשר יופיטר 2 תקוע על פלנטה אוקיאנית מסתורית ללא הרובוט האהוב עליהם על הרובינסונים לעבוד יחד, לצד ד”ר סמית ‘השובב והמניפולטיבי ודון ווסט המקסים תמיד, בכדי להחזיר אותו לרזולוציה ולהתאחד עם הקולוניסטים האחרים. אבל מהר מאוד הם מגלים שהכל אינו כפי שהוא נראה. סדרה של איומים חדשים מדהימים וגילויים בלתי צפויים מתגלים כאשר הם מחפשים את המפתח למציאת הרובוט ומעבר בטוח לאלפא קנטאורי. הם יעשו הכל על מנת על ביטחונם של המשפחה … ההישרדות היא בכל זאת המומחיות של רובינסון.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *