מספר סדרות אנימציה חדשות של Marvel יגיעו ל-Hulu

האוורד הברווז, M.O.D.O.K, Hit-Monkey ועוד רבים מגיעים לשירות הצפייה של Hulu

אחרי שכל סדרות הגיבורים של Marvel עזבו את Netflix, שמענו שהסדרות אולי יעשו את דרכן לרשת Hulu, אחרי שסדרת הקומיקס "הבורחים" ביססה בה בית. לצערנו הרב, זה לא יקרה בשנתיים הקרובות אבל אנחנו כן נקבל 5 סדרות אנימציה חדשות מבית Marvel ברשת Hulu בקרוב.

לפי חברת Marvel, בזמן שאנחנו מחכים לשירות הצפייה של Disney, שתי החברות חתמו על חוזה של 4 סדרות אנימציה ב-Hulu בשם Marvel’s Howard the Duck, Marvel’s M.O.D.O.K., Marvel’s Hit-Monkey ו-Marvel’s Tigra & Dazzler וסדרת קרוסאובר בשם The Offenders שתתרכז בגיבורים של ארבעת הסדרות מנסים להציל את היקום.

את הסדרה של האוורד הברווז יכתבו קווין סמית' ודייויד ויליס והסדרה תתרכז במאבק של הברווז הנודע לחזור לכדור הארץ ולהלחם בד"ר בונג, פטון אוסוולט וג'ורדן בלום יכתבו את הסדרה של M.O.D.O.K. והסדרה תהיה על הנבל מנסה לשלוט בארגון שלו והמשפחה שלו, ג'וש גורדון וויל ספק יביאו לנו את Hit-Monkey על קוף שלג יפני שמחפש נקמה ומודרך על ידי הרוח של מתנקש אמריקאי ו-Tigra & Dazzler יגיע למסך מצ'לסי הנדלר ו-Erica Rivinoja ויהיה על שני חברים טובים שהם גיבורי על חדשים שגרים בלוס אנג'לס.

לפי תיאור הסדרות ותיאור הקרוסאובר, נראה ש-Marvel מתכננת להפוך את Hulu לגרסה המצוירת של Netflix עם סדרות בודדות ומצחיקות על גיבורים מוזרים שמתאחדים כדי להציל את העולם, בואו רק נקווה שהקרוסאובר יהיה יותר טוב מזה של Netflix. בכל מקרה, זה נהדר שנקבל סרטי אנימציה מחברת הקומיקס הענקית על חלק מהדמויות הפחות מוכרות מדפי הקומיקס שלה.

נעדכן אתכם עם פרטים נוספים על סדרות אלו ותאריכי יציאתן.

 

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה