נחשפו פרטים נוספים על המשחק DayZ

המשחק DayZ עלה באופן מפתיע לחנות של Xbox, ואנחנו זוכים לקבל פרטים נוספים על המשחק.

עוד בתחילת חודש יוני כבר נמסר לנו כי את המשחק DayZ אנחנו הולכים לקבל בגישה מוקדמת עבור קונסולת ה-Xbox One. זה היה במהלך מסיבת העיתונאים של Xbox בתערוכת ה-E3. מ-Bohemia Interactive נמסר כי את הגישה המוקדמת לקונסולה אנחנו הולכים לקבל במהלך שנת 2018. כעת המשחק הופיע באופן מפתיע לחלוטין בחנות של Xbox (הדבר התגלה על ידי אחד ממשתמשי Reddit).

בין הפרטים שנחשפו על DayZ בחנות של Xbox, נראה כי המשחק יהיה עם תמיכה משופרת עבור שחקני ה-Xbox One X. מה שמאשר את ההכרזה של Bohemia Interactive על כך שהמשחק יתמוך באופן מלא ב-4K בעת צאת המשחק לשוק. בעמוד המשחק בחנות של Xbox מצויין כי ל-DayZ יש תמיכה ב-4K UHD.

למרות כל הפרטים, מה שחסר ולא מופיע בעמוד של המשחק זה תאריך יציאה, לא של התצוגה המקדימה ולא של המשחק המלא. אבל בהתחשב בהצהרה של Bohemia Interactive ולאור הממצעים האחרונים, יש סיכוי גדול שאנחנו נזכה לראות תאריך על גבי המסך בקרוב מאוד, ואולי אפילו נזכה להכרזה רישמית.

עד אז אנחנו נמתין בסבלנות לצאת המשחק המלא, שישוחרר עבור ה-Xbox One ו-Playstation 4. מה דעתכם האם גם שחקני ה-Playstation 4 יזכו לקבל גישה מוקדמת למשחק? מתי יהיה תאריך היציאה הרישמי שלו? נשמח לשמוע את דעתכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה