נחשף עוד מידע ברשת על Anthem

מפיק המשחק Mark Darrah שופך עוד מידע בטוויטר על המשחק Anthem.

נדמה ש-Mark Darrah נמצא הרבה בחשבון הטוויטר שלו לאחרונה, משום שמעריצים זוכים לקבל המון תשובות לשאלות שיש להם על המשחק Anthem. ואנחנו זוכים לקבל עוד שבבי מידע אודות המשחק המצופה.

אחד הדברים שאותם הוא אישר כאשר השיב לאחד המעריצים זה שהמשחק יכלול יריות מותן, שנשמע הגיוני למדי כי אחרי הכל מדובר במשחק יריות. עוד דבר ש-Darrah אישר בשאלה אחרת של אחד המעריצים זה של-Anthem תהיה מערכת משלו בתוך המשחק עבור גביעים והישגים.

דבר נוסף שאנחנו יודעים על המשחק זה שהוא יכלול גם קודקס, אחד מסימניה האופנתיים של BioWare. אבל בשונה ממשחקי Mass Effect, הקודקס לא יהיה מדובב. באחד מהציוצים שלו חשף Darrah כי בתחילת המשחק יהיו 4 Javelins, ולפי דיווחים של BoiWare עוד יתווספו במהשך המשחק.

למי שתהה, בתחילת המשחק כל אחד מאיתנו יתחיל עם חליפת Ranger, וככל שנתקדם במהלך המשחק, תהיה לנו האפשרות לפתוח את שלושת החליפות הנוספות.

Anthem יראה את פניו לציבור הרחב ב-22 לפברואר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. האם אתם חושבים שנזכה לשמוע עוד מידע על המשחק בזמן הקרוב? איזו שאלה הייתם שואלים את Mark Darrah על המשחק? האם לדעתכם נזכה לקבל טריילר חדש עבורו? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

https://twitter.com/BioMarkDarrah/status/1031052491209592832

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה