משחקי Yo-kai Watch Blasters מגיעים ב-7 לספטמבר

הסדרה הפופלארית Yo-Kai Watch חוזרת לפעולה עם שני משחקים חדשים. Yo-kai Watch Blasters: Red Cat Corps ו-Yo-kai Watch Blasters: White Dog Squad.

סדרת האנימציה היפנית Yo-Kai Watch חוזרת לפעולה עם שני משחקים חדשים, Yo-kai Watch Blasters: Red Cat Corps ו- Yo-kai Watch Blasters: White Dog Squad.

שני המשחקים מאפשרים לנו להתאגד עם עוד 3 חברים שונים (באון-ליין או בחיבור מקומי) בכדי להילחם בבוסים גדולים ומתנשאים, על ידי שימוש ביכולות עוצמתיות וצעדים של התאמת נשמה. בעוד שמשחקים אחרים בסדרה של Yo-Kai Watch הסתמכו על קרבות מבוססים תורות, המשחקים החדשים זורקים אותנו אל התנגשויות בזמן אמת בפעם הראשונה בסדרה באקשן משולב עם RPG. בזמן הקרבות הללו, אנחנו שולטים ישירות ב-Yo-Kai שלנו בעודנו מתכננים אסטרטגיה עם יכולות וציוד שונה בכדי להביס את הבוס הענקי הניצב לפנינו. באמצעות לקיחת משימות שונות ומהירות, אנחנו נצא להרפתקאה בה נפגוש חברים ונמצא את עצמנו בקרבות שונים כנגד 400 Yo-Kai שונים, ישנים וחדשים.

במידה ונאמן את ה-Yo-Kai שלנו ככה תגדל העוצמה של הקבוצה שלנו בקרב. על ידי אימון אנחנו יכולים ליצור חפצים וציוד שבהם נוכל לצייד את ה-Yo-Kai בקבוצה שלנו. בהשלמת משימות אנחנו מקבלים יותר אביזרים חזקים ושימושיים עבורינו.

בכל אחת מהגרסאות של המשחק ישנם Yo-Kai שונים, משימות ובוסים. באמצעות החלפה בין שתי הגרסאות יש באפשרותנו לאסוף את כל ה-Yo-Kai. עוד שיטה להשיג עוד Yo-Kai היא לחבר את השמירה של המשחקים Yo-kai Watch 2: Bony Spirits, Yo-kai Watch 2: Fleshy Souls או Yo-kai Watch 2: Psychic Specters יש באפשרותנו לקבל את אחד משלושת ה-Yo-Kai המיוחדים שישמשו אותנו בקרב.

על מנת להשאיר את המשחקים Yo-kai Watch Blasters מרעננים ומעניינים, יכנסו בכל פעפ עדכונים חדשים באופן שותף ויוסיפו עוד משימות צדדיות, סיפורים, בוסים וכמובן Yo-Kai.

את המשחקים Yo-kai Watch Blasters: Red Cat Corps ו-Yo-kai Watch Blasters: White Dog Squad אנחנו נזכה לראות בתאריך ה-7 לספטמבר, עבור משפחת ה-Nintendo 3DS. המחיר עבור כל משחק הוא $39.99 באיזו גרסא אתם תבחרו?

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה