חבילת הרחבה חדשה ל-We Happy Few תגיע ב-4 לאפריל

חבילת ההרחבה Roger and James in They Came From Below מגיע ל-We Happy Few.

חבילת ההרחבה הראשונה והחדשה למשחק We Happy Few תגיע ב-4 לאפריל. השם שניתן לאותה חבילת הרחבה הוא Roger and James in They Came From Below. החבילה תהיה זמינה לרכישה ב-Xbox One, Playstation 4 ו-PC. מחירה הוא 7.99$. עבור מי שרכש או ירכוש את ה-Season Pass (בעלות של 19.99$) יזכה לקבל את חבילת ההרחבה כחלק מהעסקה.

העלילה של חבילת ההרחבה ככל הנראה סובבת סביב התקוממת כנגד רובוטים. אנחנו נגלם את דמותו של Roger, העובד יחד עם James. תפקידם הוא למצוא את דוקטור Faraday, ועל הדרך להבין למה כל הרובוטים הללו תוקפים את העיר כולה. כל זה מתרחש בתוך מעבדת ענק. בשלב הזה לא ממש ידוע לנו כיצד מכניקת ההשרדות תשתלב עם זו הקיימת במשחק עצמו.

מי מכם שמחפש קצת ריגושים במשחק, Compulsion Games שיחררו לאחרונה עדכון שהביא איתו את ה-Arcade Mode למשחק. זה דאג להוסיף לנו עוד 3 מצבים שונים, ועוד בחינם. מצב ההשירדות מחזיר אותנו לתקופת הגישה המוקדמת של המשחק, בו אנו נאלצים להחזיק מעמד כמה שרק ניתן. מצב ה-Night Watch מאפשר לנו להילחם בנחילים של Downers. ה-SandBox נותן למוח היצירתי שלנו לפרוץ החוצה, ולייצר עולם ומלואו.

מה אתם חושבים על חבילת ההרחבה החדשה למשחק? האם כבר רכשתם אותה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה