חבילת ההרחבה החדשה של We Happy Few זמינה כעת

חבילת ההרחבה החדשה של המשחק מציעה לנו סיפור נרחב עם פורטלים…

לאחר זמן כה רב, המשחק We Happy Few זוכה לקבל את חבילת ההרחבה הראשונה שלו. השם של אותה חבילת הרחבה הוא Roger and James in They Came From Below, והיא זמינה כעת לרכישה עבור כל הפלטפורמות.

הסיפור של אותה חבילת הרחבה עוקב אחרי James ו-Roger, המחפשים אחרי דוקטור Faraday. באותה עת העיר Wellington Wells נלקחת בשבי על ידי רובוטים רצחניים במיוחד. במהלך הסיפור אנחנו מוצאים את עצמינו בתוך מקום מסתור מתחת לאדמה, במטרה לחקור את המקור לאותה התפשטות מכנית ברחבי העיר. כמובן שאנחנו זוכים לקבל כלי נשק חדשים, על מנת שיהיה לנו סיכוי כלשהו כנגד אותם אויבים. בין אותם כלי נשק חדשים אנחנו יכולים למצוא אקדח לייזר ומכשיר הגורם לזמן לנוע לאט יותר, כך אנחנו יכולים לנטרל אויבים בקלות רבה יותר. מה הוא אותו פתח מיסתורי ממנו מגיעים הרובוטים הללו?

מי מכם שרכש את ה-Season Pass של המשחק, יכול להירגע משום שחבילת ההרחבה הזו כלולה בו. כמובן שמלבד ההרחבה הזו, אנחנו צפויים לראות עוד הרחבות מגיעות בעתיד. מלבד ההרחבה הזו, We Happy Few זכה לקבל עדכון חינמי, שהוסיף לנו את מצב ה-Arcade. שמביא לנו למעשה 3 אופציות משחק חדשות ושונות, אז בהחלט יש מה לעשות.

מה אתם חושבים על העלילה של חבילת ההרחבה החדשה? אילו עוד תכנים הייתם ל=רוצים לראות במשחק בעתיד? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה