טריילר משחקיות חדש ל-New Gundam Breaker נחשף

שוחרר טריילר חדש ל-New Gundam Breaker החושף 12 דקות משחק.

נחשף טריילר משחק חדש ל-New Gundam Breaker, המראה לנו 12 דקות של משחק. בניגוד לפעמים הקודמות בהם הראו לנו שברירי משחק, ובעיקר תמונות מהמשחק. הפעם מדובר בהצצה של ממש לגבי המשחקיות של New Gundam Breaker.

ניתן לראות בטריילר איך שחקנים אוספים חלקים עבור מודל ה-Gunpla שלהם. על מנת להרוויח חלקים, אתה צריך לנצח את היריב העומד מולך, באודו מאבד חלקים ממודל ה-Gunpla שלו. ככה אנחנו אוספים חלקים ומעצבים את ה-Gunpla שלנו, כך בכל פעם מחדש. מה שניתן לראות בבירור בטריילר כי התהליך הזה כלל לא משפיע כמעט על מהלך המשחק.

המשחק ינחת ביפן ב-21 ליוני עבור קונסולת ה-Playstation 4. ב-22 ליוני הוא יגיע לכל רחבי העולם עבור ה-Playstation 4 ו-PC. למי שמעוניין לצפות בטריילר החדש, הוא נמצא בתחתית העמוד, רק שימו לב כי הטריילר הוא כולו ביפנית, אז אני מקווה שיצא לכם לחדד את היפנית שלכם.

האם צפייה במשחק גורמת לכם לרצות Gunpla אמיתי? עם איזה מודל תרצו להילחם? האם הצלחתם להבין את הכל מהטריילר? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה