לוגו סמסונג

Samsung – שמועות אודות סדרת הדגל הבאה ודגם אוזניות חדש

שמועות נוספות אודות מכשירי הדגל הבאים של חברת Samsung מגיעות אלינו יחד עם שמועות חדשות אודות אוזניות ה-TWS הבאות של החברה

המחירים של סדרת Samsung Galaxy S21 כנראה הודלפו לפני זמן ההשקה שאמור להיות ב-14 לינואר. המחירים האלה, מיועדים לשוק האירופאי כך שבמידה ואלה כן יהיו המחירים בהשקה, אלה יהיו גם המחירים בארץ.

לגרסאות הטלפונים עם נפח אחסון של 128GB, המחירים ככל הנראה יעמדו על:

  • Galaxy S21 – המחיר יהיה 849 יורו.+
  • +Galaxy S21  – המחיר יהיה 1,049 יורו.
  • Galaxy S21 Ultra – המחיר יהיה 1,399 יורו.

כפי שניתן לראות, המחירים די גבוהים ואנו רואים עלייה במחירים כבר זמן מה. לפי הכתבה שלנו על הדור הקודם, המחירים שונים בצורה די מהותית, אך כמובן שחשוב לזכור שמדובר במכשירים חדשים וכן בשמועה אודות המחיר שלהם.

מלבד למכשירי הדגל הבאים של החברה פורסמו באחרונה שלל שמועות חדשות על הדור הבא של אוזניות ה-TWS החדשות של החברה. על פי השמועה, האוזניות יענו לשם "Samsung Galaxy Buds Pro" שכמובן ישתייכו לסדרת ה-Galaxy Buds הקיימת, והן צפויות להגיע עם טכנולוגיה שדומה מאוד לטכנולוגיה שניתן למצוא בדגמי ה-Pro וה-Max של אוזניות ה-AirPods של חברת אפל.
כאמור, הטכנולוגיה תהיה בסגנון "Spatial Audio" ותאפשר לאזניות לחקות סביבת אולם קולנוע כשהמוזיקה (או תכני וידאו כאלה ואחרים) מגיעה מכל הצדדים כשהמקור הוא המכשיר שלכם באופן קבוע. כלומר, אם תזיזו את הראש, התוכן יסתובב לכיוון השני. מה הכוונה? תחשבו שיש לכם רמקול אחד בודד לפניכם, במידו ותזיזו את הראש הצידה, אתם תשמעו את המוזיקה חזק יותר בצד שקרוב יותר לרמקול, כך זה יהיה גם באזניות עם הטכנולוגיה הזאת רק שבמקום רמקול, יהיה המכשיר.

האפשרות לחווית שמיעה מיוחדת זאת, הופיעה בעדכון גרסה באפליקציה המיועדת לאזניות של Samsung תחת השם "3D audio for videos", אך כמובן שחשוב לזכור שעדיין מדובר בשמועה, גם על האוזניות וגם על הטכנולוגיות שהן עשויות לכלול.

אין ספק שכמו בכל שנה, גם הפעם השמועות אודות מכשירי הדגל הבאים של סמסונג לא מפסיקות להגיע ישר אלינו כמו לחמניות חמות. לנו רק נותר לקוות שנקבל בחודשים הקרובים את המכשירים בהכרזה רשמית שתוכיח אחת ולתמיד את הכיוון אותו לקחה סמסונג השנה עם מכשירי הדגל וכן עם האביזרים הנלווים להם.

אודות טל גורן

טל גורן, בן 25 ולומד לתואר ראשון במערכות מידע. בתחום המחשבים והגאדג'טים כבר כמה שנים טובות ואף בניתי את המחשב שלי בעצמי. בין המשחקים שהכי אהבתי נמצאים The Witcher 3, Tekken 3, Ori And The Blind Forest & To The Moon

השאר\י תגובה