המוטנטים החדשים סיים את הצילומים

"המוטנטים החדשים" יגיע אלינו סוף סוף אחרי שנתיים של עיכובים. הסרט מבוסס על קומיקס בעל שם זהה והוא מהווה חלק מסדרת סרטי "אקס-מן". הוא עוסק בקבוצת מתבגרים מוטנטים שנאלצים להתמודד עם כוחותיהם המסוכנים וסודות אפלים מעברם. יגלמו את החבורה השחקנים: אניה טיילור ג'וי (איליאנה רספוטינה/מג'יק), מייזי ויליאמס (ריין סינקלר/וולפסביין), בלו האנט (דניאל מונסטאר/מיראז), הנרי זגה (רוברטו דה קוסטה/סאן-ספוט), צ'רלי היטון (סאם גאתרי/קאנונבול) ואליס בראגה (ססיליה ריס). 

בהסתמך על דיווח חדש, אניה טיילור ג'וי, שתככב בסרט "המונטנים החדשים", סיפרה בסוף צילומי הסרט שהבמאי ג'וש בון מרוצה ממנו ושאר השחקנים הוסיפו שהם גאים בו ושמחים שהוא בקרוב יהיה סרט אמיתי.

ראיתי את הקטע האחרון של הסרט, שהוא ממש נחמד מכיוון שג'וש [בון] ממש שמח ממנו, וזה היה פשוט נחמד לחבר את החבורה שוב … זה הרגיש כמו חבר דמיוני שאתה מסתיר מאנשים שהוא אמיתי, אבל אנשים אחרים עדיין לא ראו את זה. עכשיו אני אומרת 'אמרתי לך! זה דבר אמיתי.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

נראה שהעיכוב הרב (הסרט היה אמור לצאת באפריל 2018) אפשר ל-Disney לשווק את הסרט בצורה יותר טובה מ-Fox ובסופו של דבר הבמאי והשחקנים מרוצים מהתוצר הסופי. הסרט הוא תוספת מרעננת לסדרת "אקס-מן" בכך שמשלב אימה ורומנטיקה. נראה שעבור מעריצי "אקס מן" נותר רק לחכות לסרט ולגלות האם יעמוד בציפיות שלהם בהשוואה לכלל הסדרה.

"המוטנטים החדשים" ייצא ב-3.4.2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה