סמסונג ישראל ותחנת הרדיו eco99fm בשיתוף פעולה חדש

אפליקציית מוזיקה ייעודית של התחנה תשולב בדגמי הטלוויזיות החכמות של סמסונג ותאפשר ללקוחות ליהנות משידורי eco99fm

סמסונג אלקטרוניקס ישראל הכריזה היום על שיתוף פעולה עם תחנת הרדיו eco99fm, במסגרתו תועלה eco99music, אפליקציית מוזיקה של תחנת הרדיו הפופולרית לחנות היישומים של טלוויזיות חכמות מתוצרת סמסונג. בעלי טלוויזיות חכמות של החברה מהשנים 2015 ואילך יוכלו ליהנות משידורי רדיו הכוללים תכניות הבוקר, פלייליסטים שנבנו על ידי צוות התחנה ועוד. האפליקציה, הפועלת על גבי מערכת ההפעלה Tizen של סמסונג, זהה לזו הזמינה גם על הטלפון החכם שלכם, ומאפשרת האזנה הן לשידורי ה-FM והן לפלייליסטים מגוונים. האפליקציה החדשה מצטרפת למגוון רחב של אפליקציות מתחומים שונים כגון VOD, ספורט, משחקים ועוד, שפותחו במיוחד לטלוויזיות החכמות של סמסונג בשנים האחרונות, ובהחלט מהווה תוספת משמעותית ומעניינת במיוחד.

"התמורות הטכנולוגיות בעולם ואימוצן המהיר על ידי הקהל הישראלי הובילו לשינויים בהרגלי צריכת מוזיקה בכלל ורדיו בפרט. כיום, הלקוח הממוצע, רוצה להאזין לרדיו או ל-playlist המותאם אליו בזמן ובמקום שמתאים לו. לכן, פיתחנו אפליקציה עם ממשק מהיר ונוח, בכדי לתת ללקוחות חוויית שמע חדשה ושונה באמצעות הטלוויזיה החכמה הנמצאת בבתים רבים בישראל, המצוידת במערכת שמע איכותית ועוצמתית, ללא צורך בהזרמת התכנים מהנייד או המחשב הביתי וללא צורך ברכישת מערכת שמע נפרדת. סמסונג ישראל מתעתדת להמשיך ולפתח אפליקציות דומות המותאמות לקהל הישראלי ולשתף פעולה עם גופים נוספים על מנת לתת ללקוחותיה חווית שימוש מקיפה, כוללת ומהנה בטלוויזיה החכמה". – קובי בש, מנהל חטיבת הצרכנים.

" אנחנו גאים להיות הראשונים בישראל שמשיקים אפליקציית מוזיקה ופודקאסט לטלוויזיה על  גבי פלטפורמת Samsung Smart TV, אשר פותחה בשיתוף עם סמסונג. הקהל הישראלי, יפגוש את השילוב האידיאלי בין פודקאסטים של תוכנית הבוקר המובילה בהגשת טל ברמן ואביעד קיסוס לצד פלייליסטים  מוזיקליים המותאמים לכל מצב ולכל זמן. האתגר העיקרי אליו אנו חותרים בשנים האחרונות הינו שבירת גבולות ה- FM. כתחנה פורצת דרך, אנו מאמינים שהתוכן המעולה שלנו הוא המלך, ולכן- לאחר שנטענו רגל איתנה ומשמעותית במדיום הרדיופוני ובזירת הדיגיטל אנו עמלים על פיתוח מגוון דרכים נוספות וחדשניות, על מנת שקהל המאזינים שלנו יוכל ליהנות מחוויית האזנה איכותית, זמינה וחינמית." – חגית קמן , מנכ"ל eco99fm.

מה אתם חושבים? האם שיתוף הפעולה החדש של סמסונג ישראל לבין eco99fm יניב את פירותיו או שמא ייכשל? שתפו אותנו בתגובות.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה