לוגו סמסונג

Samsung חושפת את ה-SR75Q – מסך גדול אך קומפקטי

חברת Samsung נחשבת לאחת מהחברות האיכותיות ביותר כשזה נוגע לייצור פאנלים ומסכי מחשב. ה-SR75Q הוא מסך גיימינג מרשים בגודל 32 אינץ' שלא יתפוס לכם את כל המקום על השולחן.

כיום מסכי גיימינג רבים מגיעים עם סטנדים גדולים ומגושמים שלרוב תופסים לנו שטח רב משולחן העבודה שלנו. ה-SR75Q הוא מסך חדש של חברת Samsung בסדרת Space Monitor. המסך החדש מציג אפשרויות ייחודיות כגון אפשרות הצמדה של המסך לנגד הקיר וכן סטנד קטן וקומפקטי במיוחד שלא יאכל לכם את כל המקום על שולחן העבודה שלכם.

מדובר במסך מעניין במיוחד עקב העובדה הברורה שהוא נחשב למסך גדול מאוד בגודל 32 אינץ'. לרוב מסכים כאלה יהיו כבדים במיוחד ויזדקקו לסטנד חזק ורחב שיחזיק את משקלם, אך במקרה של ה-SR75Q סטנד המסך קטן, קומפקטי ויעיל במיוחד.

סדרת Space Monitor היא סדרה שנועדה להתמקד במקסום פרודוקטיביות ויכולות עבודה ולרוב לא כוללת נתונים חומרתיים מרשימים במיוחד על מנת לשמש כמסכי גיימינג. המסך החדשה נכנס לסדרה כמסך גיימינג ייעודי, וכולל נתונים מרשימים במיוחד כגון רזולוציה של 2560×1440, קצב רענון של 144Hz וכן תמיכה בתקן AMD FreeSync.

סטנד המסך המהפכני של המסך יאפשר לכם הסתרה של הכבלים בקלות גם כאשר המסך צמוד לקיר על ידי תפס כבלים ייעודי. בנוסף לכך, הסטנד מאפשר הנמכה של המסך עד לשפת השולחן במידה ותרצו בכך. אופציה זו כמובן תיקח שטח גדול מהשולחן שלכם.
מעמד המסך אמנם מציג יכולות שלא נמצא ברוב מעמדי המסך אך גם לוקה בחלק מהתכונות שיש היום בכל סטנד כגון האופציה לסובב את המסך על צירו בזוויות שונות.

SR75Q

ה-SR75Q צפוי להגיע לחנויות ברחבי העולם בהמשך השנה.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה