Anthem – טריילר, חדשות ושאר הירקות

Anthem אחד המשחקים היותר מצופים, זוכה לקבל טריילרים ומידע חדש אודותיו.

אחרי משחק ה-Mass Effect האחרון שנחל כישלון מוחלט, חברת BioWare עברה לפרוייקט הבא שלה, Anthem. כל פיסת מידע שמשוחררת לאוויר העולם הקשורה למשחק גורמת לציפייה גדולה יותר, וכעת אנחנו זוכים למבול של מידע וטריילרים החושפים לנו דברים חדשות אודות המשחק.

המשחק Anthem הוא למעשה משחק יריות המתרחש בעולם משותף (לנו ולשאר השחקנים בעולם). מה שמייחד אותו מלבד הגרפיקה המדהימה שלוקחת אותנו אל עולם אחר ומרהיב ביופיו, זו חליפת הכוח שבו הנקראת בשם Javelin. עד היום רק שמענו על החליפות הללו ומה הן מסוגלות לעשות, אבל לא יצא לנו ממש לראות אותן. עם טריילר חדש ששוחרר עבור המשחק אנחנו זוכים לראות בפעם הראשונה את ה-Javelin ומה אותן חליפות מסוגלות לעשות.

חליפת ה-Javelin הראשונה אותה אנחנו מקבלים במשחק היא ה-Ranger. זו היא חליפת הבסיס לכל החליפות האחרות הקיימות ב-Anthem, ואין קרב בו החליפה הביונית הזו לא יכולה להתמודד מולו. באמצעותה אנחנו יכולים לשלוט בכל סוג נשק הקיים, מלבד נשקים כבדים. החליפה מגיעה מצויידת עם נשק להתקפה לטווח הקרוב בשם Shock Mace, שמחשמל את כל מי שבה במגע איתו. וההתקפה האולטימטיבית של החליפה הנקראת Multi-Target Missile Battery, החליפה מתבייטת על מספר אויבים במקביל ומשגרת אליהם טילים.

מי שמחפש להיכנס לשיריון ה-Hulkbuster של טוני סטארק, ישמח לשמוע על חליפת ה-Colossus שיש למשחק להציע. את החליפה הזו ניתן לצייד עם כל כלי נשק שברשותכם. יש לכם להביור, ברכותיי אפשר לצייד אותו יחד עם החליפה העצומה שלכם. שני כלי הנשק היחידים שאותם לא תצליחו לצייד עם חליפת ה-Colossus שלכם זה ה-SMG ואקדח. יכולת התקיפה החזותית של החליפה הזו היא קטלנית ביותר. היכולת שלה לנצוח במהירות עצומה מהאוויר בעוצמה מלאה, מוחצת את כל האויבים הקטנים הנמצאים באיזור הנחיתה של המפלצת הזו. אויבים גדולים יותר נשארים המומים במקום ללא יכולת לזוז, מה שמותיר אותם פתוחים להתקפה. ההתקה האולטימטיבית של החליפה הזו נקראת Siege Cannon, היא אידאלית למחיקה של אויבים קטנים, דחיקה של אויבים אחרים לפינה קטנה או נזק נוסף לבוס בזמן הלחימה איתו.

מי שאוהב את האתגר בקרב לטווח רחוק, חליפת ה-Storm היא במיוחד בשבילו. יש לה את היכולת לתעל כמויות אדירות של כוחות אלמנטיים, אבל היא לוקה בחסר ביכולות ההגנה שלה. כמו חליפת ה-Ranger חליפה זו יכולה להתאבזר בכמעט כל סוג נשק אפשרי, למעט נשקים כבדים. יכולת התקיפה החזותית של חליפה זו נקראת Fiery Strike, הגורמת לפיצוץ בזק הגורם לנזק וגם מרחיק לאחור את האויבים שלנו, ככה שנוכל להתרחק ולהתמקם מחדש בנקודה אחרת. שימוש ביכול האולטימטיבית של החליפה ישחרר פיצוצים מתמשכים של קרח, חשמל ואש שיסתיימו בפיצוף מטאורי. השם של ההתקפה הזו נקרא Elemental Storm.

אחרונה להיום היא חליפת ה-Interceptor. חליפה זו היא חלקלקה ומהירת תזוזה המתמחה בהתחמקות וגמישות. חליפה זו יכולה להתאבזר בכל כל הנשק, מלבד נשקים כבדים. יכולת התקיפה החזותית של חליפה זו מניפה כמות גדולה ונרחבת של חיתוכים, המספקים נזק בשרשרת של התקפות עוצמתיות שיכולות להתמשך ללא הגבלת זמן. התקפה זו נקראת Double-Bladed Daggers. היכולת האולטימטיבית של חליפה זו נקראת Assassin’s Blade, והופכת את החליפה לטעונה במלואה על מנת שתוכל לגלף מבעד לאויבים במהירות עצומה.

אבל למה לעצור את החדשות הטובות כאן? Mike Gamble ו-Ben Irving (שניים מהמפיצים הבכירים של המשחק) הסטרימו סרטון משחקיות חדש עבור Anthem באתר הסטרימינג הגדול Twitch (ניתן לצפות בסטרים כאן). כל מהלך הסרטון הם משחקים ועונים על שאלות בו זמנית. באותו הסטרים אנחנו רואים כי את החליפות הביוניות שבמשחק ניתן להתאים באופן אישי עם עבודת צבע. הדבר המעניין יותר זה שזכינו לראות את אותם חליפות בביצוע בפעם הראשונה. החליפות שמוצגות בסרטון המשחק הם ה-Interceptor וה-Storm וקיבלנו הדגמה קטנה לכיצד הן עובדות.

נכון לרגע זה המשחק Anthem נמצא בשלבי בדיקות האלפא שלו, ככה שיש עוד הרבה דברים לפתור ולשפצר עד צאת המשחק. Anthem ישוחרר ב-22 לפברואר 2019 עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

מאיזו חליפה התלהבתם יותר? מה עוד הייתם מצפים לראות במשחק? האם אתם חושבים שנזכה לראות עוד חליפות עד לצאת המשחק? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה