טריילר חדש ל"החיים הסודיים של חיות המחמד 2"

אחרי ההכרזה על הסרט בטריילר של קלואי, מגיע אלינו טריילר ראשון שלא מתמקד בדמות ספציפית לסרט ההמשך.

הסרט הראשון סיפר על עלילותיהם של זוג כלבי מחמד (מקס ודיוק) שצריכים להסתדר בינהם בעודם מנסים לעצור מזימה של הארנב סנואובול (קווין הארט) "לנקום" בחיות המחמד המבויתות על החיים הטובים שלהם על ידי צבא של חיות מחמד נטושות.
אולפני Illumination שחררו את הטריילר במהלך "יום חיות המחמד הבינלאומי" ("International Pet Day") של שנת 2019, כיאה לסרט העוסק בחיות המחמד של כולנו.

נראה כי הסרט החדש יספר על ההתמודדות של מקס מול חוסר הביטחון שלו, אחרי שהוא ודיוק החלו להסתדר יחד בסוף הסרט הראשון, בעודם חולקים בית יחד עם בעלת הבית והבעלים של שניהם, קייטי.
בנוסף אפשר לראות את הבעיות הנפשיות של כל אחת מהדמויות- כך שכנראה שבסרט הזה החבורה עתידה לעבור תהליך רגשי יותר ולהוסיף רבדים לדמויות, מעבר לשטויות המצחיקות אליהם התרגלנו מהסרט הקודם (ובכללי מסרטי אולפני Illumination )

בצוות המדובבים של הסרט השני יש כמה שמות גדולים, בינהם קווין הארט (סנואובול) ולייק בל (קלואי) אך לואי סי.קיי לא יחזור לדובב את מקס בסרט החדש עקב ההאשמות שלו בשנים האחרונות על הטרדות מיניות, ואת מקומו יתפוס הסטנדאפיסט פאטון אוזוולט  שדובב בעבר את דמותו של רמי בסרט "רטטוי".
לחבורת חיות המחמד מהסרט הקודם יצתרפו חברים נוספים בדמויותיהם של כלבת השי-צו דייזי, וכלב הרועים רוסטר– בדיבובו של האריסון פורד.

מאחר והסרטים לא שובחו בעבר על קווי עלילה מפותלים, אלא יותר על עבודות הדיבוב והדמויות הייחודיות, מובן שבאולפני Illumination יבחרו להציג לנו את החבורה הצבעונית והשטותיניקית מאשר לחשוף את העלילה של  הסרט הצפוי, למרות שגם הסיפור נחשף בקצרה.

הסרט "החיים הסודיים של חיות המחמד 2" עתיד להגיע קצת לפני חופשת הקיץ, בתאריך 07.06.2019

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה