טריילר ראשון לסרט “המיניונים 2: עלייתו של גרו”

המיניונים, היצורים הצהובים שכבר גנבו את ההצגה בסרטים של אולפני Illumination studios ונהיו הקמע הלא רשמי של האולפנים, חוזרים בסרט חדש.

לאחר שהוצגו בסרט הראשון “גנוב על הירח” משנת 2010 ומאז כבר הופיעו ב-2 סרטי ההמשך ובסרט עצמאי בכיכובם- כעת מגיע סרט ההמשך בכיכובם שככל הנראה יסגור את המעגל.
לאחר שהמיניונים הוצגו לראשונה בסרט בכיכובו של גרו, כעת גרו יוצג בתחילת דרכו כנבל בסרט על המיניונים.

דמותו של גרו מדובבת על ידי סטיב קארל גם בסרט החדש, שיתאר (כמו ששמו רומז) את עלייתו של גרו מנער בגיל העשרה לנבל העל שגנב את הירח בסרט הראשון בסדרה.
והנה הטריילר הראשון לצפייה:

כמו בסרטים הקודמים- ניתן לראות שעיקר המוטיבציה של גרו לגנוב ולכלל מעשי הפשע שלו היא בעיקר להוכיח שהוא מסוגל לבצע את הפשעים שאף אחד לא מאמין שהוא יוכל לבצע- אותו המניע שהוביל אותו לגנוב את הירח בסרט הראשון.

הטריילר מתאפיין באותו הומור שהופיע בסרטים הקודמים ונראה כי ההומור של הסרטים לא משתנה וכי עדיין אנחנו נראה את גרו והמיניונים נכנסים להרפתקאות שנובעות מצירוף של מזל, תאונות, וטמטום של המיניונים הנאמנים.
נראה כי בסרט הזה העלילה תתמקד בגרו שיינסה להתחרות בחבורת של 6 נבלים בשם Vicious 6 שינסו להשיג בחזרה קמע שגרו גנב מהם ואיבד, תודות לאחד מהמיניונים בשם אוטו.

סרט “המיניונים” הראשון היה הצלחה קופתית בלתי ניתנת להכחשה, עם רווח של יותר ממיליארד דולר, והפך לסרט החמישי המכניס ביותר באותה שנה, 2015.
נראה כי על אף שהסרטים בכיכובם של המיניונים לא זוכים להצלחה ביקורתית, בהיותם סרטי אנימציה המיודעים בלעדית לילדים, בשונה מסרטי Disney המיועדים לילדים ומבוגרים כאחד, הצלחתם בקופות תמשיך להביא סרטים חדשים בכיכובם של המיניונים.

אולפני Illumination הם אולפני האנימציה בין הגדולים בהוליווד, מלבד Disney ו-Pixar כמובן, שהוציאו בין היתר גם את הסרטים “הגרינץ’” ו-“החיים הסודיים של חיות המחמד“.

הסרט “המיניונים 2: עלייתו של גרו” יעלה לאקרנים בחודש יוני הקרוב.

מה דעתכם על סרטי המיניונים? האם אתם מחכים לראות את עלייתו של גרו בקולנוע? ספרו לנו בתגובות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה