נחשף השחקן שיגלם את מורביוס בסרט החדש של Sony

השבוע אושר באופן רשמי מי השחקן שיגלם בסרט את הערפד המסתורי מורביוס, וגם עוד קצת פרטים על קו העלילה

לאט לאט, Sony הולכת ומרחיבה את היקום הקולנועי של גיבורה ספיידרמן, אותו מגלם השחקן טום הולנד. לאחר שעשתה זאת בסרט “ונום” בכיכובו של טום הארדי, אשר עתיד לצאת באוקטובר הקרוב, מתפנה החברה לכוכב אחר ביקום של ספיידרמן. השבוע זה היה זמנו של הערפד מורביוס.

הסרט החדש “מורביוס” (Morbius: The Living Vampire), על שם הדמות הערפדית, יהיה כנראה האפל מכולם. את הערפד החי צפוי לגלם ג’ארד לטו, שגם אישר זאת רשמית בציוץ שהעלה לחשבון הטוויטר שלו בו שיתף תמונה של הערפד.

זהו לא סרט המד”ב הראשון של ג’ארד. בפסטמבר האחרון שיחק בסרט ההמשך ליצירה הקולנועית “בלייד ראנר 2049” וכן בסרט “יחידת המתאבדים” של אולפני DC.

Sony חשפה קצת מפרטי העלילה וכי מדובר בסרט אקשן-מדע בדיוני על מדען, שבמסגרת עבודתו למצוא תרופה למחלת דם נדירה, הופך את עצמו בטעות לערפד לכל דבר. למרות שהוא נגעל מתאוות הדם שלו, הוא בוחר פושעים שהוא סבור שאינם ראויים לחיים להיות הטרף שלו.

הבמאי דניאל אספינוזה, אשר היה אחראי גם על “Safe House” ו”סימן חיים” יביים את הספין-אוף בעוד התסריטאים בורק שארפלס ומאט סזמה, שכתבו תסריט של סרט ערפדים נוסף “דרקולה: ההתחלה”, יכתבו אותו. טרם פורסם תאריך יציאה משוער לסרט.

אודות רותם אבוקסיס

השאר\י תגובה