הכותר הבא של טומב ריידר הולך לעסוק בהתפתחות של לארה קרופט

ההמשך בסדרת משחקי הטומב ריידר אשר הולך לעסוק ב" פרק הבא בהתפתחות של לארה " הולך לקבל את אותו תקציב כמו המשחק הקודם

לאחר שדיווחנו לכם שהמשחק קיבל פרטים נוספים בטקס VGX, עוד פרטים קיבל המשחק בפסטיבל האנימציה בבדפורד,
מנהל בידור בכיר ב-crystal dynamics "בריאן הורטון" דיבר לאחרונה על הרייבוט של סדרת הטומב ריידר שיצאה מוקדם יותר השנה אשר נתן לדמות העיקרית לארה קרופט ( שמופיעה במצעד הנשים הסקסיות במשחקי מחשב של האתר ) מהפך והתמקד במקורות שלה, כמובן "הורטון" גם ענה על שאלות בקשר למשחק הבא שאמור לצאת לקונסולות הדור הבא מתי שהו בעתיד.

" אנחנו הכרזנו על המשחק ! אני מאוד מאושר שאני יכול סוף כל סוף לדבר עליו ! משחק ההמשך לטומב ריידר הולך להתמקד בשלב השני בהתפתחות בחייה של הגיבורה שלנו. החיים שלה משתנים … היא לא יכולה לחזור להיות מי שהיא הייתה מקודם " הורטון הוא גם מסר שטכנולוגיית ה-tressFX שבאה עם המשחק הראשון אשר נועדה לשפר את המראה של השיער של לארה ולגרום לו להיראות יותר מציאותי עדיין נמצאת בשלבי פיתוח ושיש סיכויי גדול שהיא הולכת להיות טכנולוגיה קבועה (זאת אומרת שנראה אותה הרבה ) בדור הבא.

במשחק הבא נראה לארה קרופט משופרת, לאן כבר אפשר להגיע :?
במשחק הבא נראה לארה קרופט משופרת, לאן כבר אפשר להגיע 😕

למרות ההצלחה הביקורתית והרווחית של המשחק הראשון הוא עדיין לא עמד בציפיות של Square Enix מבחינת רווחים
כששאלו את הורטון עם זה ישפיע על התקציב של המשחק הבא הוא ענה " אנחנו לא מדברים על התקציבים שלנו . המשחק הזה מקבל את כל המימון שהוא צריך לא פחות מהמשחק הראשון ולא יותר ."
נכון לעכשיו Square Enix מבטיחים לפרסם עוד פרטים לגבי Tomb Raider : Definitive Edition שאמור לבוא ל-Xbox One ול- Sony Playstation 4 בתחילת דצמבר.

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

3 תגובות

  1. כמה עוד אפשר לשפר את המושלמות הזאת! מתי יצא המשחק??

  2. מצפה לו מאוד
    האחרון היה משחק מדהים

השאר\י תגובה